Користувач:Irene222

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[[Файл:|thumb|200 px|left|Тут може бути ваша фотографія]]

Про мене

Прізвище ім`я по-батькові
Джуринська Наталя Олександрівна Місце праці

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Посада

учитель фізики

Мій внесок

Мої проекти

Дифузія - основа життя Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання

Назва проекту

Дифузія - основа життя.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, історія, біологія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Рух і взаємодія атомів і молекул. Залежність швидкості руху атомів і молекул від температури тіла. Дифузія.

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

Проект був розроблений в рамках програми з фізики у 7 класі при вивченні теми «Дифузія». В проекті розглядаються фізичні властивості змішування речовин, значення і роль дифузії в оточуючому нас середовищі[1]. Мета проекту навчити учнів використовувати ці знання не лише в учбово-пізнавальному процесі, але і в повсякденному житті. У ході виконання проекту учні використовують міжпредметні зв’язки , шукають найбільш ефективні шляхи вирішення задач проекту, вчаться спілкуватися в мережі Інтернет, ознайомлюються з особливостями проектної методики навчання. Проект створюється на основі проведених слідувань, огляду літератури, використання медіа-ресурсів. Організація діяльності учнів у ході проекту націлена на створення їми готового продукту (презентації [2] , буклету [3]) у якому відображені результати слідувань за тією чи іншою темою курсу. Проект навчає свідомо використовувати знання й пробуджує до всебічного їх використанню.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Після завершення проекту учні зможуть: • Пояснювати для чого необхідні знання про значення і роль дифузії в оточуючому нас середовищі; • Описувати та пояснювати дифузію як фізичне явище; • Наводити приклади практичного використання дифузії; • Проводити самостійний пошук інформації; • Використовувати набуті знання та навички у практичній діяльності та повсякденному житті; • Створювати комп’ютерну презентацію; • Працювати в команді; • Поважати думки інших; • Ефективно спілкуватися.

Опис оцінювання

«Мозкова атака» - перш, ніж учні почнуть вивчати тему, необхідно активізувати знання, які вони вже мають. Учні висувають ідеї з обраної теми: пропонують можливі шляхи вивчення проблемного питання. Самооцінка – дає змогу учням самостійно оцінити свої думки, роботу. Взаємооцінка – відгук однолітків дає змогу учню побачити характеристику своєї роботи, усунути недоліки.[4] Метод "Асоціативний кущ". Вчитель визначає тему, над якою проводитиметься робота, а учні згадують все, що виникає в їхній пам’яті з цієї теми.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

1 група вивчає теоретичний матеріал, виготовляє модель молекули, формулює визначення дифузії. 2 група проводить пошук інформації про роль дифузії в природі та оточуючому нас середовищі. 3 гркпа проводить лабораторні досліди.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталя Джуринська

Фах, навчальний предмет

Учитель фізики.

Навчальний заклад

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Шахтарська

Місто\село, район, область

м. Шахтарськ Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012 – 18.06.2012 р.

Місце проведення тренінгу

М. Шахтарськ, ЗОШ № 2

Тренери

Андрєєва Зінаїда Павлівна