Користувач:Irenacdj12

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Екологічні проблеми Чорного та Азовського морів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Я обрала тему проекту «Екологічні проблеми Чорного та Азовського морів» з розділу «Загальна характеристика природних умов і ресурсів України». В процесі роботи над проектом «Екологічні проблеми Чорного та Азовського морів» перша група учнів створили публікацію, під час виконання якої, радять один одному як краще створити та оформити її, обмінюються прикладами публікацій, що знайшли у Інтернеті, проводять опитування серед учнів та вчителів. Друга група учнів займалася створюванням презентації за темою «Збереження Чорного та Азовського морів». В презентації були висвітлений вступ до теми та приклади рішення даної проблеми. На завершальному етапі роботи над проектом «Екологічні проблеми Чорного та Азовського морів» учні повинні представити результати своїй роботи. По результатам їх роботи можна дізнатись чому учні навчилися і які знання вони збережуть для наступного проекту, для цього учні повинні продемонструвати ступінь розуміння та володіння навичками. По результати їхньої роботи ми дізналися як співпрацювали учні у групах, чого навчилися, спостерігали за їхньою зацікавленістю.

План вивчення теми (вставити файл)

Повний план вивчення теми [1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Я провела оцінювання учнів та запропонувала засоби самооцінювання на всіх етапах проекту: вхідне оцінювання за допомогою таблиці ЗХД [2] та опитувальника на початку проекту, форму самооцінювання блогу [3], публікації [4] та презентації [5] в процесі здійснення проекту і вихідне тестування [6] по завершенні проекту.

Діяльність учнів та вчителя

Для початку я запланувала проект і перед початком його реалізації використала план впровадження. Перед початком проекту ознайомила учнів з методом проектів та запропонувала власну публікацію у вигляді буклету [7]. Перед виконанням проекту створила блог, в якому учні відображають результати пошукової роботи, досліджують та збирають гіперпосилання на відповідні ресурси. Для полегшення процесу дослідження в рамках проекту продемонструвала презентацію про навчальний проект [8], яка знайомить учнів з темою проекту, групами в яких вони будуть працювати. Учні відповідають на тематичні запитання для ознайомлення з темою, проводиться вступне опитування у вигляді таблиці ЗХД [9] та опитувальника. Для виконання завдань проекту учні групуються за бажанням. Кожна група має своє завдання: перша група учнів створили публікацію, під час виконання якої, радять один одному як краще створити та оформити її, обмінюються прикладами публікацій, що знайшли у Інтернеті, проводять опитування серед учнів та вчителів. Друга група учнів займалася створюванням презентації за темою «Збереження Чорного та Азовського морів» [10]. В презентації були висвітлений вступ до теми та приклади рішення даної проблеми. На завершальному етапі роботи над проектом «Екологічні проблеми Чорного та Азовського морів» учні повинні представити результати своїй роботи. Впродовж виконання дослідження учні використовують сучасні технології: шукають інформацію в Інтернеті, посилають миттєві повідомлення, використовують електронну пошту, спілкуються в скайпі, користуються власними блогами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Левчук Ірина Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії

Навчальний заклад

Понінківський НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія"

Місто\село, район, область

смт. Понінка., Полонський р-н., Хмельницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.03 - 20.03 2015р.

Місце проведення тренінгу

Полонська гімназія

Тренери