Користувач:Hlavatska Kateryna Sergiivna

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Повна назва навчального закладу

Вінницький державний педагогічний унівеситет імені М. Коцюбинського

Про навчальний заклад

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського — один з університетів у місті Вінниця, який існує з 1912 року. Свою історію він розпочав з невеликого учительського інституту з трирічним терміном навчання, контингент студентів якого не перевищував 100 осіб.

Нині тут здійснюється підготовка вчительських кадрів за денною та заочною формами навчання по 18 напрямам, що охоплюють практично усі шкільні предмети. Навчально-виховний процес забезпечують 38 кафедр, на яких працює близько 500 викладачів, з них понад 300 мають науковий ступінь та (або) вчене звання.

При університеті діє аспірантура і докторантура, створено спеціалізовані ради із захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 13.00.04. — теорія і методика професійної освіти та зі спеціальності 13.00.07 — теорія і методика виховання на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Лише у 2010 р. викладачі університету захистили 8 докторських дисертацій.

На базі університету щороку проводяться міжнародні, всеукраїнські, міжвузівські, обласні науково-практичні конференції та семінари. Підтримуються наукові зв’язки з 50 вищими навчальними закладами України. Кафедри встановили в різних формах творчі зв'язки з ВНЗ і провідними науковими центрами понад 20 країн світу.

В університеті діє майже 140 добровільних студентських об'єднань, гуртків, секцій, клубів. Чотири художні колективи носять звання «народний».

Адреса закладу

21100, м. Вінниця, Острозького, 32

Про мене

Главацька Катерина Сергіївна


Студентка ОКР "Спеціаліст"

Інститут математики, фізики і технологічної освіти

Спеціальність "Технологічна освіта"

Спеціалізація "Основи підприємницької діяльності"

Мої блоги

Мій особистий щоденник навчання

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення

катання на ковзанах, водіння автомобіля

Корисні посилання

Сайт університету

Інформація про кафедру