Користувач:DARIA KIRIUSHKINA

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Про мене

Прізвище та ім`я

Дар`я Кірюшкіна


Місце роботи

ДСФМШ № 17


Посада

вчитель англійської мови

Мій внесок

Мої проекти Портфоліо Кірюшкіної Дар'ї Андріївни з теми: «Традиції Великобританії «British Traditions»

Назва проекту

Традиції Великобританії у порівнянні з традиціями України.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, країнознавство, культурологія.

Навчальні цілі

Учні зможуть:

знати, розуміти та оперувати лексичним мінімумом з теми;

застосовувати лексико - граматичні структури;

робити короткий переказ змісту почутого, побаченого, прочитаного повідомлення, що містить знайомий мовний і мовленнєвий матеріал;

коментувати зображене на малюнку або фото;

висловлювати певні емоції;

спонукати до дії (закликати, запропонувати);

брати участь у розмові на прості та звичні теми, використовуючи при цьому всі види запитань;

ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, використовуючи діалоги різних типів;

активно застосовувати англійську мову;

використовувати адекватні матеріали для самостійного вивчення;

організувати демонстрацію підготовленого матеріалу, виділити та порівняти результати;

демонструвати доброзичливе ставлення до співрозмовника, позитивне ставлення до культури та традицій іншої країни;

сформулювати та запропонувати рекомендації;

проводити дослідження поставлених питань, які представляють інтерес для громади, збирати та обробляти дані з різних джерел та представляти результати засобами, які відповідають конкретній аудиторії та цілям презентації;

користуватися різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та обробки інформації, а також створення та передавання знань відповідній аудиторії.

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Проект спрямований на закріплення та систематизацію знань з теми «Стиль життя британців» з англійської мови, а також на розвиток умінь аргументовано відстоювати свою позицію в учбових дискусіях. Пропонується розглянути та дослідити інформацію з теми «Традиції Великобританії». Учні досліджують обізнаність дітей у культурі країни що вивчається, порівнюють традиції Великобританії та України. Учні працюють у двох малих групах (8 дітей у кожній групі), щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на дітей. Кожна група має конкретне завдання. З допомогою опитування виділяють відсоток «британців» та «українців». Свої результати презентують батькам та одноліткам.

Повний План вивчення теми

план

Опис оцінювання

На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань з теми. Мозкова атака сприяє жвавому обговоренню теми. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д[1]. На етапі розробки графіка роботи групи та розподілу обов’язків між учасниками проекту вчитель спостерігає за активністю учнів та починає робити записи, занотовуючи цікаві моменти, з метою створення контрольного списку роботи учнів. В продовж роботи над проектом вчитель пропонує учням заповнити анкету «навички самостійної роботи» [2], що дозволить оцінити уміння учнів працювати самостійно, робити правильні висновки про свою роботу та оцінити виконану роботу. Вчитель спостерігає за дітьми, під час консультацій, виділяє рівень розуміння тематики та проблеми. Вчитель пропонує анкету «спільна робота» [3] що, надасть змогу оцінити вміння школярів працювати у групі, прислухатися до думки інших учасників групи та самим приймати активну участь у груповій діяльності. Наприкінці роботи над проектом діти демонструють презентацію, заповнюють анкету «оцінка презентації» [4], яка дозволить обидвім групам оцінити результат праці – презентації, висвітлити найбільш вдалі моменти та висловити побажання. Проводять рефлексію, заповнюють третій стовпчик таблиці З-Х-Д.

Діяльність учнів та вчителя

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді або презентації. Інструктаж щодо опанування навичками використання презентацій повинен щоденно бути включений у процес занять.

На першому уроці – оглядовому – вчитель ознайомлює учнів із темою та завданням проекту. Важлива роль відводиться вступній презентації вчителя [5], яка вводить школярів у тему дослідження. Пропонується обговорення теми, мозкова атака, ключові питання, що швидко дає змогу працювати у потрібному русі та напрямі. На першому уроці діти знайомляться з логікою проведення проектної роботи (етапи, строки виконання, вид оформлення проектної роботи. Вчитель проводить анкетування з використанням таблиці З-Х-Д (учні заповнюють перший та другий стовпчик таблиці).

На другому уроці – організаційному – учні за допомогою опитування поділяються на 2 групи за допомогою анкетування: «британці» (досліджують традиції Великобританії) та «українці» (досліджують традиції України). Учні сплановують свою групову роботу над проектом враховуючи план проведення проекту, створюють графік роботи своєї групи, розподіляють завдання. Вчитель готує літературу та електроні матеріали, формує добір веб-сайтів з теми. Вчитель веде бесіду про авторське право. Учні також обговорюють можливі джерела пошуку інформації та ставлять для себе питання, що допоможуть вдало виконати свою роботу.

На третьому уроці – інформаційному - усі учні проводять дослідження веб-сайтів та знаходять, аналізують теоретичний матеріал з теми, використовуючи Інтернет. Після збору інформації учні обговорюють проблемне питання, дискутують та роблять висловлювання щодо проблеми дослідження. Потім групи роблять короткі усні доповіді про найбільш цікаві факти, які вони знайшли під час пошуку, тим самим готуючись до захисту свого проекту. Учням пропонується заповнити анкету «навички самостійної роботи» для оцінки роботи кожного у групі,

На четвертому уроці – практичному - групи виділяють та систематизують інформацію для презентації, планують проектний продукт (презентацію 1 групи та 2 групи). Складають змістовний план презентації, знаходять вдалі ілюстрації та комплектують знайдену інформацію та зображення у змістовну презентацію. Учні заповнюють анкету «спільна робота», яка дасть змогу оцінити групову роботу.

На п’ятому уроці – заключному – учні презентують свої проекти[6], [7]. Кожна група оцінює презентацію іншої шляхом заповнення бланку «оцінка презентації». Об’єднуються в одну групу та створюють кінцеву презентацію, що представляє комплексну роботу обох груп. Оформлюють роботу та відпрацьовують презентацію (показ і усне представлення презентації). На кінцевому етапі учні демонструють та захищають свій проектний продукт - дитяча презентація [8]. Вчитель оцінює захист учнями теми, ставить запитання до виконаної роботи (повертається до ключового запитання), підводить підсумки досліджень учнів. Учні проводять рефлексію, заповнюють останній стовпчик таблиці З-Х-Д. Впродовж усіх уроків вчитель спостерігає за дітьми та проводить консультації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дар`я Кірюшкіна

Фах, навчальний предмет

іноземна мова

Навчальний заклад

ДСФМШ № 17

Місто\село, район, область

Донецьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.08.2012-31.08.2012

Місце проведення тренінгу

ДСФМШ № 17

Тренери

Труфанова Т.В.


Мої файли


Мої закладки

Корисні посилання