Користувач:Annarus

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукПредмет. Вік учнів

Геометрія 7 клас

Опис проекту

Проект з геометрії для учнів 7 класу. Під час проекту учні повинні дослідити роль перпендикулярних прямих у різних сферах життя. Перед ними постають завдання на дослідження принципів побудови перших географічних карт за допомогою взаємного розміщення прямих на площині; використання знань з цієї теми в архітектурі, в складанні фігурок за технікою орігамі. Учні повинні проаналізувати як застосовуються знання про взаємне розташування прямих під час проектування залізничних доріг, створення фотографій. Після аналізу своєї роботи роблять висновок. Підсумком роботи учнів в проекті є наукова конференція «У світі паралельності та перпендикулярності », на якій будуть представлені презентація, публікації та веб-сайт проекту.

Основні питання

Ключове питання

Яким є світ навколо нас?

Тематичні питання

Що важливіше: паралельність чи перпендикулярність? Чи зустрічаємо в повсякденному житті паралельні та перпендикулярні прямі?

Змістові питання

Які прямі називаються перпендикулярними? Які прямі називаються паралельними? Скільки перпендикулярних (паралельних) прямих можна провести через точку, що не лежить на даній прямій? Як називаються кути, що утворюються при перетині двох паралельних січною?

План проведення проекту

https://docs.google.com/file/d/0By0wCWevNobNNE5PY2ZMVFh2Mkk/edit

Презентація учителя

https://docs.google.com/file/d/0By0wCWevNobNcE93ZU13VjMzNjA/edit

Шаблон презентації учня

https://docs.google.com/file/d/0By0wCWevNobNcGZWX1lrZGk2ZEk/edit

Презентація учня

https://docs.google.com/presentation/d/1Q8OJkq3SwjuRoVbxLkul7NTqhDz8xd0pGbbcmaflPd0/edit#slide=id.p

Публікація учня

https://docs.google.com/file/d/0By0wCWevNobNR1dMMUlRS01tZWM/edit

Веб-сайт учня

https://sites.google.com/site/praminaplosini/home

Засоби оцінювання

Оцінювання веб-сайту https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai0wCWevNobNdExXbWlwZkRfWVFzZmRJYmQ0ZGFORkE#gid=0 Оцінювання презентації https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai0wCWevNobNdDN5Wi16c2YwRFVBWll4U25iQVZ5ZEE#gid=0 Оцінювання публікації https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai0wCWevNobNdFBCTzNUZU5EMHR3YWM1WEt0QUNrVnc#gid=0

Ресурси

Див. презентацію вчителя