Користувач:Палеева Валентина

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Тут може бути ваша фотографія

Про мене

П.І.Б. Палєєва Валентина Миколаївна

Місце роботи Донецька ЗОШ І-ІІІ ст № 147

Посада вчитель фізики

Мій внесок

Мої проекти: Портфоліо з теми " Енергозбереження – крок в майбутнє"

Мої файли

Мої закладки

Назва проекту

"Енергозбереження – крок в майбутнє"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля—Ленца. Електронагрівальні прилади.

Вік учнів, клас

14 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект відноситься до розділу фізики «Електричний струм» при вивченні теми «Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля-Ленца», 9 клас. При виконанні проекту учні знайомляться із споживачами електричного струму, електронагрівальними приладами, вивчають причини впровадження енергозбереження в життя, знаходять дороги вирішення економії енергоресурсів. Називають спожівачі електрічного струму, електронагрівальні прилади, знають заподій впровадження енергозбереження в жіття, повідомляють путі рішення економії енергоресурсів. Розглядають удома електролічильник. Визначають скільки енергії удалося заощадити, не залишаючи вимкненим світло, телевізор і інші прилади. Знайомляться з іменами винахідників ламп розжарювання, з використанням електричних ламп на практиці. Кінцевим продуктом діяльності буде презентація енергозбережних технологій[1], вікі-стаття,[2] які стануть комплексною роботою всіх груп по темі проекту.


Повний План вивчення теми

План впровадження [3] Шаблон Плану вивчення теми [4]

Оцінювання (стислий опис і інструменти

На початку пректу проводимо вправу "Асоціативний кущ" Під час проекту оцінювання проводиться за допомогою запитань, які попередньо записані в журналі попереджень. Наприкінці проекту проводять саомоцінювання,взаємооцінювання свого проекту та комплексної роботи всіх груп по темі проекту. Після обговорення проводимо тест з теми. При рефлексі використовувати прийом незавершеної пропозиції.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1тиждень. Учитель оголошує тему, демонструє презентацію проекту, яку учні обговорюють та попередньо, самостійно вибирають собі групу в якої будуть працювати. Працюють з вправою «Асоціативний кущ» наприкінці якого обговорюють існуючи проблеми та шляхи її розв’язку. Вивчають теоретичні питання, наданими вчителем з теми. Кожна група отримує завдвння, план роботи для себе. Вчитель проводить аналіз таблиці про розхід енергії та на чому його можна зекономити.

2 тиждень: Учитель ознайомлює учнів з технікою безпеки при роботі з електричними приладами, та роботі за комп’ютером в мережі Інтернет, 1 група отримує допоміжні матеріали (шаблони презентацій, інструкції по роботі з презентаціями та Інтернет джерела з інформації),2 група отримує допоміжні матеріали ( вимірювальні прилади -амперметр, вольтметр, електролічільник), інструкції з використання вимірювальних приладів амперметра, вольтметра, електролічільника, допоміжні Інтернет ресурси, щоденник з проведення проекту) 3 групі вчитель пропонує список основних освітніх веб-ресурсів, ( допоміжні Інтернет ресурси для пошуку інформації)

3 тиждень: учні отримують консультації та допомогу від вчителя, працюють над проектами, проводять пошук інформації в мережі Інтернет з формою самоконтролю, розв’язують задачі.

4 тиждень: представлення презентації 1 групи про причини впровадження енергозбереження в життя та путі рішення економії енергоресурсів; 2 група представляє презентацію моделей джерел струму,повідомляє результати зекономленої енергії, якщо не оставляти виключеним світло, телевізор та інші прилади; 3 група знайомить з іменами винахідників ламп розжарювання, з електричними лампами, які використовують в практиці. Проводиться обговорення та оцінювання, тестування з отриманих знань для всіх 3 груп, підбиття підсумків. Кінцевим продуктом діяльності буде презентація енергозбережних технологій, вікі-стаття які стануть комплексною роботою всіх груп по темі проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина, Палєєва

Фах, навчальний предмет

учитель фізики,фізика

Навчальний заклад

Донецька ЗОШ № 147

Місто\село, район, область

м.Донецьк,Будьоннівський,Донецька

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.09.12 - 17.11.12

Місце проведення тренінгу

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 147

Тренери

Мурашова Галина Юріївна

Корисні посилання