Користувач:Максим 1995

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Максим.jpg

Про мене

Я студент-магістрант. Навчаюся в Національному університеті "Чернігівському колегіумі" імені Т.Г. Шевченка на фокультеті початкового навчання з додатковою спеціалізацією вчитель образотворчого мистецтва. Я креативний, активний, відповідально ставлюсь до всіх доручень і завжди іду до поставленої мети, легко знаходжу мову з колегами, адаптуюсь до різних умов. Люблю активний відпочинок та підтримую здоровий спосіб життя.


Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки 28.09.17 Чернігів Група № 3


Тренінг_за_10_версією_Intel"Навчання_для_майбутнього"._м._Чернігів,_5_вересня_-_15_грудня_2017_року

Мої захоплення

Чітко визначених інтересів я не маю. Я займаюсь усім в залежності від настрою. Полюбляю прогулянки, перегляд кінофільмів, також подобаються ІТ технології і дуже хотілося б їх освоїти, монтую відео ролики, презентації, дитячі мультики. Взагалі не люблю сидіти на місці без діла, тому займаюсь усім, що прийде в голову.

Назва навчальної теми

"Як не запізнитись на урок"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: математика. Допоміжні предмети – інформатика, природознавство, основи здоров’я, фізична культура'

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Під час проекту учні будуть досліджувати такі математичні поняття, як швидкість, час, рух; будуть складати і роз’язувати різні цікаві задачі на рух; виконають експерементальне завдання, а саме виміряють свою середню швидкість, побудують найоптимальніший маршрут від дому до школи за допомогою Google Карти та напишуть пам’ятку як же їм не запізнитись на урок. В процесі виконання даних завдань учні будуть контролюватись та оцінюватись. Будуть розроблені буклети, які стосуються теми проекту, анкети для дослідження початкового і кінцевого рівня знань, а також підібрані найсучасніші методи і прийоми роботи з дітьми. Результатом учнівської роботи буде блог, який оцінюватиметься вкінці за відповідними критеріями, також буде досліджуватись і оцінюватись уміння учнів працювати в групі.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту [1], Intel "Навчання для майбутнього"[2]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання включає: На початку проекту- це опитування, передбачення відповідь анкетування, мозкова атака таблиця ЗХД, впродовж роботи над проектом - це графічні схеми, анкетування, наприкінці роботи над проектом - це демонстрація проекту, презентація, діаграми, тестування, схеми. Інструментарій оцінювання складається з опитувальника, анкетування (форм для зворотнього звязку та таблиці ЗХД. Оцінюватиметься блог, який створять діти. Оцінки виставляються під час та після завершення проекту.

Анкета [3], Анкета [4], Форма для оцінювання ресурсів Інтернету [5], Перевірка знань [6], Критерії оцінювання учнівського веб-сайту [7], Критерії оцінювання презентації [8], Критерії оцінювання учнівської публікації [9], Приклад учнівської роботи (Блог"Як не запізнитись на урок") [10], Анкета [11].

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед виконанням проектів вчитель пропонує переглянути презентацію і заповнити два документи: ЗХД - таблицю та організаційну діаграму. Учні, здійснюючи пошук ресурсів, будуть використовувати спеціальну форму оцінювання ресурсів Інтернету, а саме контрольний список для оцінки веб-сайтів. Також вчитель ознайомить учнів із законодавством про авторське право. Для користування тими чи іншими ресурсами інтернету учні будуть надсилати листи до організаторів сайту з метою надання дозволу користуватися матеріалами. Розглядати пошук інформації в інтернет-ресурсах для створення дослідницьких проектів, створювати різнопланові тести для опитування учнів саме: відкрите запитання, на яке немає однозначної відповіді і яке потребує розгорнутої відповіді, запитання з декількома правильними відповідями; запитання, на яке існує одна правильна відповідь тощо; використання Інтернету для здійснення спільної роботи учнів та вчителя при вивченні тем, виконання проектів, особливо з тими, що знаходяться поза межами класу. Для створення проекту учні розподіляються по групах, де кожна із них буде мати окреме завдання для дослідження теми. Також в групах буде розподілена роль кожного учня, який буде відповідати за окремим розділом дослідження. Учні створюють блог, у якій досліджують тему «Як не запізнитись на урок». Оцінювання учнівських робіт відбуваються за формою оцінювання, яка надається учням перед створенням блогу. Перед тим, як діти будуть створювати блог вчитель надав відповідні документи для створення роботи. Оцінювання здійснюється за формою перегляду учнівської роботи, за допомогою чого учні мають можливість самостійно оцінювати свою роботу. Також воно проводиться протягом роботи над проектом , а кінцевий результат виставляється після завершення проекту. До кожного учня вчитель повинен мати індивідуальний підхід, для того, щоб організувати творчу атмосферу, продуктивне навчання та якісну проектну діяльність. Вчитель використовує методи фасилітації для мотивації до навчальної діяльності.

Учительська презентація [12], Посилання [13], Буклет "Як Ви можете допомогти". Фасилітація [14], Тести диференціація [15], Публікація "Цікава математика" [16], Задача [17], Задачі на рух [18] Презентація "Задачі на рух для 4 класу" [19], Вправи для об'єднання в групи [20], Буклет "Метод проектів" [21].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шостак Максим Сергійович

Фах, навчальний предмет

Студент, факультет початкового навчання, вчитель образотворчого мистецтва

Навчальний заклад

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

Місто\село, район, область

м. Чернігів, Чернігівська область

Контактні дані

телефон - 0983514930; maxshostak1995@jmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05 вересня 2017 р. - 15 грудня 2017 р.

Місце проведення тренінгу

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Тренери

Доцент Стрілецька Наталія Михайлівна