Користувач:Коваленко Оксана

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Коваленко О.І.

Повна назва навчального закладу

Спеціалізована загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов міста Чернігова

Про школу

Школа №2 є найстарішою в місті Чернігові. Вона була заснована 15 жовтня 1865 року за ініціативою князя Голіцина, який був в той час губернатором Чернігова. В перший рік в школі було тільки 92 учениці – адже це була жіноча гімназія. Багато чудових викладачів робили все найкраще для навчання дітей. Серед них брати Коцюбинськії, Любов Дельмас – відома співачка, вчений Дядиченко, композитор Черняк, поет Ігнатенко і багато інших. Під час війни приміщеня школи було зруйновано, але зайняття не припинялись ні на день. Після війни будівлю було відреставровано і сивий Вал знов почув весели голоси хлопчаків та дівчат, що поспішали до школи. В 1983 році школа переїхала до нового сучасного приміщення, що розташувалось біля річки Стрижень. В 1999 вона отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Зараз в школі працюють і навчаються 82 вчителя і 800 учнів.

Адреса школи

м.Чернігів, вул.Савчука, 13, тел.0462666420

Про мене

Коваленко Оксана Іванівна

Спеціалізована загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов міста Чернігова

Вчитель інформатики і математики, старший учитель

Мій внесок

Мої проекти

Конкурс "Успішний проект, 2010" Навчальне відео Казкові герої в країні прав і обовязків. Проект зайняв ІІ місце.

Конкурс "Успішний проект, 2010" Блог навчального проекту Study English with us!

Мої досягнення
Щоденна кропітка робота з року в рік дає свої результати. В школі створена бібліотека презентацій, яка містить близько 100 робіт з різних предметів – інформатики, англійської мови, економіки, літератури, математики, природознавства, історії, початкових класів. Багато з даних робіт перемогли в міських і навіть обласних конкурсах учнівської творчості. На уроках фізики, хімії, природознавства, інформатики використовують анімаційні ролики. Автори цих робіт наші учні, і ми маємо багато дипломів міського і обласного рівня за дані роботи.
Розповідаючи про свої досягнення учитель насамперед пишається своїми учнями. Адже талановитий успішний учень це і є найбільше досягнення учителя.
Випускник 2010 року Гой Антон створив електронний підручник, призначений для безпосереднього використання у навчальному процесі та дистанційного вивчення теми курсу алгебри 11 класу «Теорія множин. Комбінаторика». За результатами даної роботи Антон отримав дипломи І ступеня на І і ІІ етапах в конкурсі учнівської творчості Малої Академії наук України та диплом ІІІ ступеня на ІІІ етапі.
Випускник 2009 року Артюшкин Всеволод отримав диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі інформаційних технологій.
Учень 6-б класу Дасюк Антон створив цікавий навчальний сайт „Study English with us!”. Методичну допомогу в розробці і наповненні сайту надала вчитель англійської мови Поплавська М.К. Даним сайтом користуються як вчителі так і учні, і навіть їх батьки. На ньому учні в режимі он-лайн проходять тести, для контролю знань; вивчають лексику, граматику; пишуть твори. І дуже цікавим є можливість написані твори розміщати на сайті, і навіть отримувати за це оцінки.

Корисні посилання

Теорія множин. Комбінаторика – електронний підручник.
Study English with us! – допомога учням та їх батькам при вивченні англійської мови.
Материки – Учбово-пізнавальний сайт. Рекомендуємо для учнів початкової і середньої школи.