Користувач:Ігор Козаченко

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Відділ освіти виконкому Жовтневої районної у м.Кривому Розі ради

Відділ освіти виконкому Жовтневої районної у місті Кривому Розі ради

Криворізький заклад освіти "Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді"

Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді - загальноосвітній середній навчальний заклад, метою якого є якісна цільова підготовка сільської молоді до вступу у вищі навчальні заклади України.

Випускники ліцею мають пільги при вступі до Криворізького державного педагогічного університету. Ліцей забезпечує рівний доступ до якісної освіти дітей із сільської місцевості, розвиває соціально зрілу, творчу особистість.

Метою діяльності ліцею є задоволення потреби суспільства у формуванні компетентної особистості випускника, готового до самореалізації в різних сферах життєдіяльності в сучасних умовах.


Актуальні питання

Лист МОН від 01.02.10 №1/9-50 Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2009/2010 навчальному році

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України


Корисні посилання

Нормативно-правові документи

Інтернет-портал «Єдине освітнє інформаційне вікно України»

Освітня мережа Microsoft Партнерство в навчанні

Освітні програми Intel®


Рекомендації соціального педагога

Життєві дороговкази:

Життя кожного з нас розвивається сходинками. Кожний такий момент – стрибок по сходинці. Вгору або до вниз. Буває по-різному. А що робити, щоб таких добрих «магічних моментів» було набагато менше?

☺Будьте оптимістом! Любіть життя, просто тому, що воно у вас є! ☺Навчіться любити себе! ☺Спробуйте помічати в собі найкраще! Немає страшнішого ворога, ніж неповага до самого себе. Спробуйте стати собі найкращим другом. ☺Забудьте про свої недоліки! ☺Визначте найкращі риси свого характеру, сильні сторони своєї натури. Користуйтесь ними, пишайтесь, але не зазнавайтесь. ☺Ставте реальну мету й домагайтесь її. ☺Успішних людей поважають і цінують їхню думку, але успіх – це постійна праця. ☺Якщо ви поважаєте себе, то й інші люди вас поважатимуть. ☺Не приховуйте свого захоплення або поваги до інших. Людям потрібно чути і знати, що їх цінують. ☺Приносьте людям радість, і це зробить вас щасливими. ☺Будьте завжди собою ☺Не наслідуйте інших. Ви індивідуальність – і це прекрасно. ☺Не приховуйте своїх здібностей і можливостей! Демонструйте їх! ☺Будьте завжди ввічливими і приємними у спілкуванні. ☺Вам хочеться переробити кого-небудь зі своїх близьких? Зупиніться. Обміркуйте ще раз. Критикувати інших легко. ☺Опирайтесь сторонньому впливу! Будьте коректним у конфлікту ситуаціях.


Нехай щастить!


Поради психолога

Не хвилюйтесь - у вас екзамени!

Як поводитися на екзамені? Це питання дуже актуальне,адже ДПА не за горами. Усі ми знаємо, що екзамен — лотерея. І всі помиляємось. Інак¬ше, чому одні весь час виграють, інші, на жаль, не завжди? Екзамени – це не просто звіт про засвоєння певної суми знань з якогось предмета або кола знань. Екзамени — це ще й технологія, і навіть таємниці, часом маленькі, але неодмінно дуже значні і, безперечно, важливі. Головне: треба заспокоїтись. Якщо ви відчуваєте хвилювання й страх, заплющіть очі та розслабтеся за методами Української школи ейдетики — уявіть на хвилину щось кумедне або приємне. Щойно повернетеся до робочого стану, уважно прочитайте запитання: не може бути, щоб ви абсолютно нічого не знали. Просто так не буває, тому що не буває ніколи (якщо ви себе в цьому переконаєте)! Починайте підготовку з того запитання, відповідь на яке ви знаєте найкраще. Так ви підсвідомо пригадуватимете відповіді на інші запитання та налаштуєте себе на успіх. Не впадайте у відчай і не лякайтесь, якщо в першу хвилину вам здаватиметься, що ви вза¬галі нічого не знаєте (таке буває з багатьма). Активне пригадування під час іспиту — складний психологічний процес, але ж ви знаєте, що пригадування — це уявлення, які вже у вас були і нікуди не по¬ділися. Розслабтеся — усе буде добре. Нічого страшного, якщо ви щось не можете пригадати-уявити зовсім. Врешті-решт, володіючи загальними знаннями з предмета, багато до чого можна дійти самотужки. Для того, щоб під час відповіді ваші знання були послідовними, залишайте на аркуші вільне місце для тих деталей, які ви згадаєте – уявите пізніше. Якщо треба підготувати відповідь на об'ємне запитання, а часу обмаль, складіть хоча б стислий план відповіді. Окремо слід сказати про шпаргалки. Тут кожен діє на свій страх і ризик. Бо списування зі шпаргалки – надзвичайно стресова ситуація. Ще одна порада. Навіть якщо ви відмінно знаєте відповідь на запитання і склали тільки її план, — все одно запишіть кілька перших фраз. Відповідати треба швидко і голосно, впевненим тоном, стислими фразами, риторичними запитаннями, логічними містками на зразок «З цього випливає, що…» Підтримуйте темп відповіді, намагайтеся підвищити її «щіль¬ність» із наближенням до фінішу, наголошуйте ритмічно та інтонаційно на ключових питаннях, особливо на формулюваннях, зокрема власних. Повторюйте головні положення, не соромлячись. Більше того, якщо вам уже нічого сказати, а екзаменатор явно чекає продо¬вження, повторіть сказані раніше думки іншими словами. Майте на увазі: екзаменатор слухає уважно здебільшого саме початок відповіді, тому початок повинен бути цікавим. Оратор Демосфен мав понад 50 «домашніх заготовок» для можливої промови. Пам'ятайте це! Екзамен – це не кінець світу, і все у ваших руках!

За виданням: Антощук Є.


Обговорення нагальних питань

Блог КОЛІ

Сайт КОЛІ


Дистанційна освіта

Якісна освіта якість освіти


Додаткові матеріали