Знам'янка. Модуль 6. Група №4

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Ми вважаємо, що потрібно оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету, тому що: 1. Учні вчаться аналізувати інформацію;

Проблеми

Особиста інформація та фотографії дітей в Інтернеті

Шляхи вирішення

У більшості випадків корисно домовитися з дитиною щодо принципів надання особистої інформації через Інтернет. Якщо ви дозволяєте дитині надавати таку інформацію, то маєте знати про надійність сайтів, на які вона надана. Зазвичай немає потреби вводити нічого, крім невеликого обсягу обов'язкової інформації. Коли ви реєструєтеся на нову послугу, її постачальник, як правило, запитує, чи хочете ви отримувати повідомлення прямого маркетингу. Ви можете сказати «Ні» на початку, але якщо ви випадково дали свою згоду, то можете скасувати її, зв'язавшись із постачальником послуги. Рекомендується створити сімейну адресу електронної пошти, яку ви та ваші діти будуть використовувати у разі надання особистої інформації в онлайні. Не рекомендується зберігати особисту інформацію у веб-браузері та інших програмах, з'єднаних із Інтернетом.

Особистий підпис

--Дордюк Олена 17:38, 17 грудня 2013 (EET)

Веб-сторінки, що пропагують насильство та жорстокість. Про веб-сайти, що пропагують насильство й жорстокість або розпалюють ненависть, расову дискримінацію, слід

повідомляти в Департамент боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, МВС України та управління (відділи) БЗПТЛ ГУМВС, УМВС. Телефон довіри Департаменту: +38 (044) 254–76–04.

--Дордюк Олена 17:48, 17 грудня 2013 (EET)