Знам'янка. Модуль 6. Група №3

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Ми вважаємо, що потрібно оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету, тому що: 1. Учні вчаться аналізувати інформацію;

Проблеми Шляхи вирішення Особистий підпис
Вміння учнів з безпечного користування інтернетом має бути обов'язковим На початку роботи учнів з веб-ресурсами у вигляді проблемної дискусії. --Віта Хотелюк 17:13, 15 грудня 2013 (EET)
Можливість стати жертвою комп'ютерної афери. Формування списку безпечних сайтів. --Вікторія Шевченко 12:53, 22 грудня 2013 (EET)
Ми вважаємо, що потрібно оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету, тому що: 1. Учні вчаться аналізувати інформацію; 2. Діляться отриманими знаннями; 3. Застосовувють інформацію для вирішення конкретних задач. Контролювати звідки потрапляє інформація, попередити батьків про доспуп для дітей лише потрібної інформації та доцільність використання потрібного часу для отримання інформації, а також необхідність допомоги своїм дітям. --Олійник Вікторія 16:41, 29 січня 2014 (EET)