Знам'янка. Модуль 6. Група №2

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Проблеми Шляхи вирішення Особистий підпис
Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Розробити пам'ятку для безпечної роботи --Світлана Смородська 16:54, 11 грудня 2013 (EET)
Хто це має зробити? Учитель інформатики --Анна Жиленкова 16:57, 11 грудня 2013 (EET)
Кого можна залучити? Залучати треба батьків, так як діти працюють в Інтернеті вдома. --Смірнова Вікторія 22:48, 13 грудня 2013 (EET)
Кого можна залучити? Консультантів. Старших свідомих учнів. Батьків. Вихователів в позаурочний час. --Виктория Белова 23:16, 13 грудня 2013 (EET)
Як навчити учнів безпечній роботі в інтернеті? Обмежити доступ учнів до сумнівних сайтів. --Рябич Тетяна 16:18, 14 грудня 2013 (EET)
Батьки вважають, що всьому треба вчити в школі Вчитель інформатики, а, тим паче, вчитель початкових класів не зможе проконтролювати те, що відбувається у дитини вдома. Він може допомогти батькам та дітям з інформацією про безпеку в інтернеті. А встановити відповідні блокуючі програми, перевіряти, чи діти їх не вимкнули, переглядати історію відвідування сайтів - це прямий обовязок батьків!!! --Тетяна Лазарєва 19:33, 15 грудня 2013 (EET)
Як навчити учнів безпечній роботі в інтернеті? З якого віку потрібно розпочинати цю роботу? Хто це може зробити? Учні повині знати правила користування інтернетом (щоб не занисти вірус на комп'ютер, не завдати шкоди своєму здоров'ю : фізичному і психічному). Мені здається, що діти повинні знайомитися з інтернетом хоча б в 6 класі (саме раніше)і саме на початковому етапі навчитися безпечній роботі в інтернеті. Хоча в наш час діти вже з трьох років вміють працювати на ком'ютері. Цим повинен займатися вчитель інформатики, а батьки повинні контролювати та допомагати. --Таня Авдієнко 23:30, 17 грудня 2013 (EET)
Хто і як має навчити дітей безпечній роботі в інтернеті? Я вважаю, що вчити потрібно тоді, коли у дитини з'явиться бажання дізнатися більше. Якщо це бажання виникне вдома, то батьки мають убезпечити домашній інтернет, пояснити правила користування( вони ж навчилися пояснювати, де беруться діти). ----Ведута Людмила 21:03, 21 грудня 2013 (EET)
Кого можна залучити? В умовах навчання в школі-інтернаті учні в позаурочний час користуються інтернетом під контролем вихователів, які слідкують за дотриманням правил безпеки при користуванні комп'ютером; на шкільних комп'ютерах повинен бути обмежений доступ до сумнівних сайтів --Тетяна Мельник 21:16, 22 грудня 2013 (EET)