Змінюємо світ (за проектом "Ромео і Джульєтта")

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Як ми змінюємо світ

Те, що ми робимо ...

Ми хотіли з'ясувати, як конфлікт ведеться в різних культурах і в різних місцях в країні. Ми створили опитування для студентів з усього світу, щоб учні написали нам свої думки про те, як насильство може бути зупинено в наших школах. Наш учитель допоміг нам зв'язатися з учнями з різних країн.

Потім ми зробили презентацію для місцевої середньої школи про знущання і шляхи припинення конфліктів мирним шляхом. Ми відчували, що якщо б ми могли вплинути на дітей, перш ніж вони навіть йдуть до школи, багато чого могло б бути краще в майбутньому. Таким чином, ми створили короткий звіт щодо того, що ми дізналися з наших обстежень і досліджень, і представила його для невеликих груп учнів 7 та 8 класів. Ми також включили до нашої презентації сесії для запитань і відповідей у кінці. Презентація пройшла дуже добре. Але ми хотіли зробити більше, щоб допомогати учням нашої школи сьогодні, а не тільки завтра.

ND v10 Girl Pointing.jpg

Таким чином, ми створили клуб "Проти Насилля" в школі, щоб залучити більше людей, щоб допомогти роботі над проектами. Ми зустрічаємося раз на тиждень під час обідньої перерви, щоб поговорити про поточні проблеми у школі, працюємо над ідеєю, як зробити наше життя краще, і плануємо презентувати наші результати один раз на квартал, заохочувати ненасильницькі шляхи вирішення конфліктів. З нами співрацюють учні з 3 країн світу, щоб зібрати ідеї та знайти шляхи, як ми можемо об'єднатися, щоб працювати разом для мирного врегулювання конфліктів.

Зв'язуйтеся з нами та візьміть участь в нашому опитуванні

або скористайтеся електронною поштою нашого спонсора на SAVe на washington.edu.Повернутися на домашню сторінку проекту "Виступаємо проти насильства"