Дослідники вивчають питання “Чи можна висміювати все і всіх, не залишаючи нічого святого?”

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Наскільки твори сучасної українська література можуть бути джерелом збагачення духовного світу людини?

Автори проекту

Учні ІІ курсу (11 класу),31-ї групи,група -3- дослідники.

Тема дослідження

Авторське спрямування творів на формування духовності нації.

Проблема дослідження

Дослідити, формують чи руйнують духовний світу читача деякі художні твори сучасних письменників.

Гіпотеза дослідження

Ми вважаємо,що ознайомившись зі змістом творів, які пропонуються для детального вивчення на уроці, або додаткового прочитання, ми доведемо, що деякі з них не можуть бути джерелом духовності, і формувати в учнів етичні риси й естетичні смаки, виховувати позитивні концепції майбутнього громадянина культурної, цивілізованої держави пріоритетом якої є духовність.

Мета дослідження

Мета дослідження: прочитавши твори спростувати чи підтвердити гіпотезу про те,що не всі художні твори, запропоновані для опрацювання, сприяють духовному збагаченню.

Результати дослідження

Щоб осягнути всі дрібні, проте такі важливі нюанси свого часу, потрібно читати якісну художню літературу тої країни, в якій живеш.Роль письменника у суспільстві надзвичайно важлива, бовін, на нашу думку,є очима та совістю суспільства. Честність, спроможність хоробро дивитися у вічі дійсності і відкрито говорити правду являють справжнього письменника. Його пильні спостереження, влучні здогадки та передбачення є відгуком часу і в той же самий час — формотворчим элементом історичного періоду та його культурного пласту.Сучасне українське літературне поле достатньо широке. Найпопулярнішими нині є такі митці слова:Сергій Жадан,Юрій Андрухович,Любко Дереш,Оксана Забужко,Ірен Роздобудько,Емма Андрієвська,Юрій Винничук, Олександр Ірванець ,Марина Меднікова.

Висновки

Опрацювавши літературний матеріал, ми дійшли висновку, що цінності можуть бути дуже важливими для людини.В результаті роботи наша група беззаперечно підтвердила проблему та гіпотезу дослідження.

Корисні ресурси

[[1]]