Вікі-стаття учня навчального проекту «Кожен коволь свого щастя»
Зміст
Назва проекту
«Кожен коваль свого щастя»
Автор проекту
[[Користувач:|Крисько Тетяна Юріївна]]
Тема дослідження
"Гортаючи сторінки драми І.Я.Франко "Украдене щастя""
Проблемне питання (питання для дослідження)
Чому драма називається соціально-психологічною?
Гіпотеза дослідження
Цілі дослідження
1. Дізнатися визначення понять драми.
2. З'ясувати чому драма називається соціально-психологічною?
3. Визначити як передається протистояння між героями драми.
4. Провести опитування серед учнів і вчителів школи.
Результати дослідження
Драми - це п'єса соціального, історичного чи побутового характеру з гострим конфліктом, який розвивається в постійній напрузі.
Драма називається соціально-психологічною тому що На перший план висунуто не особисті почуття персонажів, а проблему морального вибору, сенс життя, боротьба персонажів за особисте щастя. Під пером майстра драматична балада перетворюється в соціально-психологічну трагедію, в ній традиційна форма любовного трикутника є чисто умовною.
Як передається протистояння між героями драми? Протистояння між Михайлом, Миколою і Анною передається так. Від жандарма до Анни, а від неї до Миколи – найбеззахиснішого з них, позбавленого не лише любові, а й гідності. Для того, щоб зясувати що для людини щастя ми провели опитування "У чому щастя людини?".
В результаті проведеного дослідженн ми з'ясували, що для 10% опитаних щастя для людини полягає у грошах та славі, 20% - це кохання, 60% вважають, що це здоров'я.
Висновок
Після проведення дослідження ми дійшли висновку,що для людини щастя це передусім бути здоровим та коханими, а потім вже другорядні речі в житті, як гроші та слава.
.