Впровадження технологій Веб 2.0 в професійну діяльність вчителя

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Мета

Створення віртуальної спілки педагогів Донеччини, використовуючи соціальні сервіси. Спільне створення інноваційних навчально-методичних матеріалів, поширення педагогічного досвіду та обмін думками.

Завдання

Визначення можливостей, які відкривають для спільної діяльності соціальні сервіси.

Вивчення педагогічних можливостей сервісів [Веб 2.0]

Розробити рекомендації щодо організації спільної діяльності: спільний пошук та збереження інформації; створення та спільне зберігання медіа-матеріалів; спільне редагування гіпертекстів; спільне редагування та використаннння в мережі документів, карт та схем.

Провести аналіз літератури по використанню соціальних сервісів.

Проведення науково-методичного аналізу та рецензування розроблених статей, презентацій, контенту, методичних посібників.

Список учасників творчої групи

Корнєв Михайло Миколайович

Устинская Наталья Николаевна

Седова Светлана Ивановна

План роботи творчої групи

Перше засідання.

Поняття про соціальні сервіси Веб 2.0. Створення власного блогу. Завантаження зображень. Створення акаунта на вікі-порталі. Оформлення власної сторінки. Форматування тексту статті. Завантаження документів.

Вивчення можливостей соціальних сервісів.Cтворення та налаштування власного блогу. Завантаження зображення на блог. Створення власної сторінки. Оформлення власної сторінки. Розробити методичні вказівки щодо роботи з блогами, соціальними закладками, картами знань, пошуковими системами, спільним

зберіганням медіа файлів.

Друге засідання.

Створення статті про свої наукові інтереси. Посилання між статтями. Колективна робота над створенням навчально-методичних матеріалів.

Створення Обговорень на сторінках учасників. Створення/доповнення статті про наукову діяльність. Створити шаблон учительської сторінки, шаблон загальної сторінки спілки педагогів. Розробити інструкції щодо розміщення і заповнення сторінок, та використання посилань, для об єднання учительських сторінок у спілку.
Третє засідання.

Поняття про геосервіси. Вікімапія. Панораміо. Сервіси Флікр, Пикасса. Спільні закладинки БобрДобр

Поняття про геосервіси. Вивчення геосервісів ВікіМапія, «Панораміо». Можливості соціальних сервисів по роботі з зображеннями. Сервіси соціальних закладинок. Проаналізувати створені сторінки, розробити рекомендації для учасників.Познайомити з геосервісами.
Четверте засідання.

Проведення  науково-методичного аналізу створенної віртуальної спілки педагогів.

Аналіз мережевих відгуків або рецензій; написання анотацій, коментарів, приміток; розповсюдження та обмін навчально-методичними матеріалами. Провести аналіз створеної спілки, розробити анкети самоаналізу роботи. Представити результати роботи на сайті відділу дистанційного навчання.

Зовнішні посилання

Соціальні сервіси

Мережеве об єднання

Перші кроки в середовищі ВікіОсвіта

Повний опис Wiki-розмітки

Рекомендации по оформлению статей

Конвертор HTML таблиць у Вікі на cnic.org

Конвертор HTML таблиць у Вікі на wackyboy.com

Конвертор HTML таблиць у Вікі на uni-bonn.de

Конвертор HTML таблиць у Вікі на diberri.dyndns.org

Відділ дистанційного навчання ДонОблІППО