Бізнес ідея майстерні з оздоблення одягу Тетяни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Оздоблення одягу

Бажаєте бути неповторною - оздобте свій одяг!
Дрібниці - орігінальне оздоблення -зроблять Вас сучасною та стильною.
Оздоблення: вишивка гладдю, хрестиком, бісером.

Наша майстерня допоможе Вам одягатись у стилі етно-модерн. Колекція, яку ми пропонуємо, складається з пальто і керсеток та різновиду стародавнього українського одягу - теплої безрукавки. Кожна модель, за нашим задумом, має бути гарною не лише ззовні, а й зсередини, тому пальто чи керсетка всередині оздоблені елементами унікальних старовинних гуцульських хустин та декоровані атласними стрічками. Усі силуети стилізовані під стародавні. Серед візерунків переважають рослинні та геометричні, від гуцульської вишивки до орнаментів петриківського розпису. В оздобленні одягу використано давню техніку гуцульського шнурування. У колекції використані чорні, сірі та коричневі тони, проте в оздобленні вишивкою та хустками з'являються практично усі кольори веселки.Майже увесь одяг є двостороннім. Його можна одягати на будь-яку сторону.

160px-IMG 4434.jpg


Оздоблення одягу

Стислий опис бізнесу (резюме)

Майстерня " Тетяни" допоможе Вам прикрасити і доповнити готовий виріб, а також поновити улюблені речі.

Техніки, які ми застосовуємо: оздоблення стразами та камінням; вишивка бісером та стеклярусом; аплікація з мережива, шкіри, хутра; змішані техніки. Не варто цілком змінювати свій гардероб, якщо в ньому присутні речі, які ще здатні радувати око! Наша майстерня зробить ремонт одягу відповідно до Ваших побажань і смаку, ми завжди можемо надати Вам кваліфіковану пораду, яким чином краще за все перетворити стару річ, зробити її модною, стильною і свіжою. Наші майстри відкриють перед Вами всі таємниці ремонту одягу, тепер Ви будете знати, що старі речі можуть виглядати набагато привабливіше нових, якщо їх ремонтом займуться справжні професіонали.

Наші фахівці легко впораються з будь-якими побажаннями замовника: вкоротити, завузити, перешити, полагодити виріб.

Ми уважно слідкуємо за новими тенденціями у сучасній або класичній моді. Тому Ви завжди можете змінити зовнішній вигляд своїх речей з дотриманням світових тенденцій. Це стосується як легкого одягу, так і верхнього (дублянки, хутряні вироби).

Ринкові дослідження

Рейтинг бізнес ідеї

Маркетингова стратегія

Основна діяльність

в цьому розділі мають бути вміщені посилання на документи, розміщені в Інтернеті

Організаційна структура

в цьому розділі мають бути вміщені посилання на документи, розміщені в Інтернеті

Перспективи розвитку

Фінанси

Початкові витрати

Додатки

Всі документи Портфоліо мають бути розміщені в Інтернеті (або окремі вікі-статті, або на сервісах для розміщення документів). Всі посилання на інші документи мають бути описані (анотовані посилання)

Відомості про авторів

Імена, прізвища

імена мають бути внутрішніми посиланнями на персональні сторінки користувачів

Клас, група

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Запоріжжя

Відомості про курс

Дати проведення занять

Місце проведення занять

Викладач


Тетяна ГабураОтримано з http://wiki.iteach.com.ua/index.php?title=Бізнес_ідея_майстерні_з_оздоблення_одягу_Тетяни&oldid=106352