Бізнес на вирощуванні розсади

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Помилка створення мініатюри: Помилковий параметр мініатюри
Моя теплиця

Автор бізнес-ідеї: Олефіренко Людмила

Назва

Мета

Стислий опис бізнесу

Організація бізнесу в сільській місцевості багато в чому визначається місцевими особливостями і наявними умовами: природними, кліматичними, транспортними і багатьма іншими. У кожному разі, варіантів відкриття своєї справи можна підібрати безліч — важливо вибрати для себе найкращий варіант і швидше приступати до роботи. Оскільки наша місцевість характеризується сприятливим кліматом для вирощування будь-яких сільськогосподарських культур — можна зайнятися сільським господарством. Тепличний бізнес може стати досить прибутковим бізнесом


Ринкові дослідження

На ринку багато підприємців, які торгують насінням, розсадою, я думаю, що і нам також знайдеться місце в цій справі. Що б бізнес був успішним недостатньо тільки бажання вирощувати розсаду - необхідно мати знання, з вміннями та навичками. Спочатку необхідно визначитися, що і в яких обсягах будете вирощуватися, підготувати грунт, насіння. Все це необхідно зробити завчасно до початку висіву.

При виборі бізнес-ідеї були створені:

Карта бізнес-ідей

Рейтинг бізнес-ідей


Маркетингова стратегія

Опитувальник

[Дослідження бізнес-ідеї]

Основна діяльність

 Підготовка насіння. Сортують насіння у воді. Для цього їх висипають в ємність з 3-5% розчином солі, перемішують і через кілька хвилин видаляють плаваючі насіння.

 Знезараження. У 2-5% розчині деревної золи замочують насіння на 3 години.Від вірусних хвороб проводять обробку 1% розчином марганцевокислого калію протягом 20 хвилин. Перед посівом насіння замочують протягом 15-18 годин при кімнатній температурі з подальшим зниженням температури до +2 - +5 ° С і витримкою на протязі 2-3 діб.

 Посів. Посів насіння роблять в кінці лютого або на початку березня. Дерев'яні ящики наповнюють стерилізованим живильним грунтом. Ущільнюють його і висівають насіння рядами. Поливають водою кімнатної температури. Для підтримки тепла і вологості накривають ящики плівкою або склом. Відразу, після появи росточків, укриття знімають, і ящики виставляють на світло.

 Пікіровка. Огірки та перець для збереження кореневої системи доцільніше не пікірувати. Корисна пікіровка для помідорів і баклажанів. Напередодні рослини необхідно добре полити і акуратно розсаджувати в окремі горщики або в більш глибокі шухлядки.

 Догляд за рослинами.
Моя теплиця

Поливати помірно теплою водою. Достатнє освітлення після масових сходів. Підгодовувати необхідно мінеральними або органічними добривами. Хороша розсада, яка впродовж 2-х місяців зросла до 20-25 см, має товсте стебло, яскраво зелене листя і добре розвинену кореневу систему. Тобто мають товарний вигляд.

 Реалізація Проблем з реалізацією такої розсади не буде. На ринку є багато розсади – а такий товар буде поза конкуренцією. А якщо його ще й прорекламувати, добре упакувати, поставити прийнятну ціну, то в кінці дня можна отримати гарну виручку. Як бачите, і в сільській місцевості можна дуже навіть непогано займатися бізнесом — було б бажанняОрганізаційна структура

Перспективи розвитку

Фінанси

Додатки

Відомості про авторів

 Олефіренко Людмила 

Імена, прізвища

Клас, група

Навчальний заклад

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст №2

Місто\село, район, область

Відомості про курс

Дати проведення занять

Місце проведення занять

Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст №2

Місце створення

Олександрівка Кіровградської області

Викладач

Олефіренко Людмила ,

вчитель інформатики Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №2

,