Бізнес-ідея про продаж книжок і канцтоварів у школі

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Автор ідеї: О.А.Дубина

Назва

Продаж книжок та канцтоварів у школі

Вступ

Бородянська спеціалізована школа - загальносвітній заклад І - ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів є флагманом освіти Бородянського району, однією з кращих у Київській області.

Історія школи

Відкриття Бородянської середньої школи № 2 відбулося 1 вересня 1985р. На мітингу, присвяченому знаменній події, зібралося майже все селище. У новозбудованому закладі розпочали навчання 1176 учнів.Першим директором стала Черненко Наталія Павлівна. У 1994 році "естафету" прийняла Сахарук Марія Миколаївна, яка протягом 16 років керувала школою. З 2010 року Бородянську другу очолила Лазутіна Олена Вікторівна.

Нині в 36 класах закладу навчається 848 учнів, працює 57 учителів. До їх послуг - бібліотека з читальним залом, сучасний басейн, спортивний зал, шкільна їдальня, комп'ютерний клас, актова зала, медичний кабінет, функціонує шкільний музей побуту. У 2010 році освітній заклад відзначив своє 25-річчя.

Стислий опис бізнесу (резюме)

Поблизу школи немає жодного книжкового магазину, тому виникла ідея чи встановити в школі кіоск, чи знайти доступне приміщення, в якому можна буде продавати необхідні для учнів та вчителів книжки та різні канцтовари. Книжки можна брати під реалізацію у видавництвах, а канцтовари в оптових магазинах.

Продаж канцтоварів.jpg

Сподіваюся, що на нас чекає УСПІХ!!!:)

Ринкові дослідження

Опитувальник

Маркетингова стратегія

Маркетингова стратегія

Основна діяльність

Організаційна структура

Перспективи розвитку

Фінанси

Початкові витрати

Додатки

Карта Бізнес-ідей

Рейтинг бізнес-ідей

Мій блог курсу Підприємництво

Відомості про авторів

Імена, прізвища

О.А.Дубина

Клас, група

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Відомості про курс

Дати проведення занять

Місце проведення занять

Викладач

Посилання

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНИЙ САЙТ БОРОДЯНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ - ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ І - ІІІ СТУПЕНІВ № 2 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ

Бізнес-ідея створення секції з аеробіки для жінок

Бізнес-ідея курсів англійської мови