Бізнес-план "Розведення перепелів"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

РОЗВЕДЕННЯ ПЕРЕПЕЛОВ

Перепелині яйця - унікальний природний продукт, що містить усі необхідні для людини поживні речовини: білки, жири, мікроелементи, вітаміни тощо. Вітамінів у ньому, скажімо, більше, ніж у курячому, в півтора раза, значно більше в процентному відношенні білка і менше - жиру. Особливо ж воно багате на фосфор. Не випадково у прагматичних японців перепелине яйце обов'язково входить до раціону школярів та людей напруженої розумової праці. Перепелиця — наймініатюрніша птах загону курячих, яку завдяки простоті розведення і утримання тримають у багатьох присадибних господарствах.

Давати вона може до 300 яєць на рік, але чи багато хто господарі можуть похвалитися таким результатом?

Мій блог

Стислий опис бізнесу (резюме)

На сучасному етапі реформ в аграрному секторі України птахівництво вирішує завдання, пов'язане із задоволенням потреб населення у таких високоцінних продуктах харчування як яйця та м'ясо. І тут важливого значення набуває розширення різновиду птахівничої продукції. Одне із джерел делікатесних та дієтичних видів цієї продукції - перепільництво.Українські перепелеводи відчувають брак інформації про свій бізнес. Сама галузь ще не повністю “стала на ноги”. Та й починалася справа − “спотикаючись”.

Інтерес до розведення визначається, перш за все, високими поживними та смаковими якостями яєць і м'яса цього виду птиці. Крім того, перепелиць використовують для наукових досліджень з генетики, фізіології, біології, ендокринології та інших галузей науки.

Ринкові дослідження

|Посилання на бизнес-план г.Е.Усатенко

Маркетингова стратегія

Птах, гідний уваги і поваги

Зачем разводить перепелов? Ответ на этот вопрос рождается сам собой, если узнать больше о выгодах употребления перепелиного мяса и яиц. Перепелов, прежде всего, выращивают для получения яиц. Чрезвычайно полезной для человеческого организма продукта. Недаром же перепелиное яйцо называют ампулами здоровья. Ответьте на вопросы нашего опросника и поможете нам в реализации нашей идеи

/Опитувальник

Основна діяльність

[1] Основні клієнти: Роздрібні клієнти, мережі ресторанів Запоріжжя та Запорізької області

Організаційна структура

Птахівництво- перепела.Інкубація яєць перепелів

Перспективи розвитку

СПІВРОБІТНИЦТВО

1.Тип потрібного співробітництва

2.Комерційна угода з технічною підтримкою

3.Угода про спільне підприємство

4.Основні клієнти: Роздрібні клієнти, мережі ресторанів

Фінанси

Перелік джерел фінансування проекту містять комерційну тайну, джерела,які будуть використані для фінансування проекту, їх обсяг та умови залучення. Обсяги джерел фінансування мають відповідати обсягам витрат, передбачених кошторисом витрат за проектом

Додатки

Перепелині яйця дітям

Всі документи Портфоліо мають бути розміщені в Інтернеті (або окремі вікі-статті, або на сервісах для розміщення документів). Всі посилання на інші документи мають бути описані (анотовані посилання)

Відомості про авторів

Імена, прізвища

Лана Кочергіна Світлана Іванівна

Клас, група

Навчальний заклад

/ ЗЗШ №87

Місто\село, район, область

Запоріжжя

Відомості про курс

Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0» за програмою Intel «Шлях до успіху»

Дати проведення занять

квітень,2012

Місце проведення занять

Дістанційний курс. (Всюди, де є вай-фай :) )

Викладач

Шановний тьютор