== Портфоліо проекту '''У світі комп’ютерної техніки''' ==

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


=Складові комп'ютера=

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика та образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

Учні 13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект допоможе учням розширити знання з інформатики у 7 класі , зацікаве учнів вивченням даного предмету, зрозуміти його важливість сучасності, ввести в навчання навички 21 століття

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Цей проект роблять учні 7 класу по темі «Складові комп'ютера».На початку роботи над проектом я запропоную учням опитування згідно опитувальника. Організовуючи роботу дітей над проектом, оцінюю їх знання з обраної теми . Розробила для дітей опитувальники ЗХД і організаційну діаграму. Основні види діяльності учнів: обговорюють тему з учителем,формування завдання проекту,виробляють план дій, поетапно виконують завдання проекту, виконують дослідження й працюють над проектом, аналізуючи інформацію, оформляють проект, беруть участь у його колективному аналізі та оцінки. Учні під час проекту виконують ролі науковців та практиків. На початку проекту учні користуємося методами опитування,анкетування,асоціативний кущ, фронтальна бесіда "Мозковий штурм" ,демонструється презентація учителя, вчителем надається список тем досліджень та використовуються критерії оцінювання досліджень учнів.Інструменти,якими користуються на цьому етапі - концептуальні оцінювання. Впродовж роботи над проектом учні використовують метод складання презентації,експерименту,практичного обговорення попередніх матеріалів в кожній групі.Проводиться рефлексія під час роботи,оцінювання роботи учнів по запропонованих дидактичних матеріалах, обговорення попередніх результатів в кожній групі.Заповненюються таблиці просування груп за проектом.

Контрольний список 1

Контрольний список 2

Форма оцінювання блогу

Форма оцінювання вікі

Форма оцінювання вага

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

З`ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду презентації вчителя та її обговорення, ЗХД, використовуючи такі інструменти як вступне тестування, нотатки вчителя, паперові аркуші на котрих учні дають відповіді. За допомогою вступної презентації ми показуємо учням для чого потрібно знати складові комп'ютера. Вчитель оголошує тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулює життєву ситуацію згідно малюнка на слайді а також пропонує учням дати відповіді на запитання за методом ЗХД на листах паперу. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання, замальовують малюнок. Після команди вчителя виконують завдання вступного тесту. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі Інтернет у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Необхідно зауважити, що сайти які знаходять, ще й оцінюють за допомогою оцінювальників сайтів. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права. Завдання які даються учням повинні диференціюватися у залежності від можливостей учнів. Формуюче оцінювання буде здійснюватися на початку роботи з проектом (перше заняття), а також впродовж виконання проекту, а також при закінченні роботи (останнє заняття). Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самостійного спрямування у навчанні.


Вчительська презентація

Презентация розуміння авторського права для учнів

Шаблон презентації для учнів

Опитувальник

Організаційна діаграма

Схема З-Х-Д

Корисні посилання

Інформація про ПК та комп'ютерні бренди

Покупка комп'ютера - як вибрати потрібне

Буклет

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Дробот

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Новомосковської райдержадміністрації Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

село Піщанка Новомосковський район Дніпропетровська область

Контактні дані

Drobotnata2012@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 17.06.2013 по 22.06.2013

Місце проведення тренінгу

місто Дніпропетровськ ОІППО

Тренери

Харлаш Л.М. Кущова Т.А