''Don’t worry, be happy''

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Don’t worry, be happy

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова (англійська)

Інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Здоров’я людини

Вік учнів, клас

14 років, 8 клас

Стислий опис

Проект «Don’t worry, be happy» з англійської мови призначений для зацікавлення учнів у вивчення теми «Здоров’я людини». Учні проводять опитування і визначають основні причини стресу та шляхи його профілактики. Учні переглядають веб-ресурси з цієї тематики та шукають самостійно подібні. Вони оцінюють і систематизують отримані дані.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні навчаться раціонально планувати свій час, виконувати роботу згідно критеріїв і вимог; збирати інформацію, працюючи з різними джерелами; обговорювати питання, аналізувати і систематизувати отримані дані, робити висновки.

В учнів сформуються вміння та навички пошукової роботи, вміння працювати в групі, розподіляти обов’язки, вміння стисло та чітко представляти результати своєї роботи

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Учні з самого початку роботи над проектами заповнюють таблицю З_Х_Я_Д, для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Кожен учень виконує тестові завдання за допомогою форми. Спостереження за роботою учнів та заповнення вчителем Щоденника спостережень дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні використовують Форми оцінювання з балами для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання оцінки з боку їх однокласників. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію з тієї ж Форми оцінювання з балами і учнівських тестів та висновків до завдань.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1 урок На початку учні знайомляться із презентацією вчителя, дізнаються про сам проект, його цілі та завдання, етапи роботи. Учні обговорюють постановлену проблему, знайомляться з критеріями виконання своїх робот об’єднуються в групи, розподіляють обов’язки. Заповнюють таблицю З_Х_Я_Д, кожен учень виконує тестові завдання за допомогою форми

Складають питання для проведення опитування серед однолітків.

2 урок Перегляд запропонованих веб-ресурсів та пошук інших ресурсів із заданої теми. Аналіз та оцінювання отриманої інформації. Визначення найбільш цінної та достовірної інформації, висновки з неї. Створення мультимедійної презентації.

3 урок

Підсумковий продукт проекту демонструється під час захисту проекту та коментується учнями. Підведення підсумків роботи 

Приклад учнівської презентації

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Стопкевич

Фах, навчальний предмет

Учитель іноземної мови

Навчальний заклад

Дружківська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №12

Місто\село, район, область

Контактні дані

vika.stopkevich@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.08.2012 – 11.08.2012

Місце провведення тренінгу

Дружківська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №12

Тренери

Зоненко Наталія Василівна