''Портфоліо з теми: We is our food''

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Назва навчальної теми

We is our food

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: Англійська мова Другорядний предмет: Основи здоров’я

Навчальна тема (як записано в програмі)

Харчування

Вік учнів, клас

Учні 7 класу 12 - 13 років

Стислий опис

В проекті беруть участь учні 7 класу ЗОШ № 9. Тема за програмою: «Харчування». Продукт діяльності учнів: створення презентацій за темами проектів.

Повний план вивчення теми

План вивчення теми[1]

План впровадження [2]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; навчати систематизувати одержану інформацію; вдосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення у вивчених лексико-граматичних структурах за темою; практикувати інтерактивні форми навчання, стимулювати прояви ініціативи учнів; навчити учнів виконувати трансформаційні завдання; формувати навички вживання граматичних структур з визначеннями якостей харчових продуктів; продовжувати формувати навички непідготовленого усного мовлення за проблемними ситуаціями; вчити учнів логічного висловлювання під час виконання проблемних завдань; формувати навички 21 століття, сформувати навички пошуку інформації в інтернеті;

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Учні будуть оцінюватись за державними критеріями оцінювання навчальних досягнень за допомогою форм для оцінювання, що містяться у Портфоліо, з якими учні знайомляться перед початком роботи над проектом.

Асоціативний кущ [3] [4]

Підсумкове оцінювання [5]

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

До початку проекта вчитель ознайомлює батьків із буклетом про метод проектів та презентацією. Перший етап: Перед початком проекту учні ознайомлюються із презентацією вчителя, з якої вони дізнаються про сам проект, його етапи, цілі та завдання. На початку учні обдумують ключове питання та згадують раніше вивчене з теми за допомогою вправи «Асоціативний кущ». Потім вчитель об’єднує клас в дві групи по дев’ять учнів ( за схемою: сильний учень – слабкий учень). Учні ознайомлюються з тематичними та змістовими питаннями проекту. Потім учні працюють в групах. Другий етап: На початку роботи учні розробляють план дослідження і презентації « Ми – те, що ми їмо» на основі тематичних та змістових питань, представлення результатів і висновків дослідження , сценарій. Визначають проблему, на розв' язання якої спрямовано проект ( учні самі пропонують до розгляду проблеми в межах тематики проекту). Впродовж роботи над проектом роблять самооцінювання у формі обговорення в групах. Ознайомлюються з поняттями «Авторське право» та «плагіат». Третій етап: Учні здійснюють пошук в Інтернеті інформації з теми проекту, добирають малюнки та ілюстрації, обговорюють знайдену інформацію, пропонують свої ідеї, дають їм оцінку, визначають кращі ідеї та створюють мультимедійну презентацію в програмі PowerPoint, яку демонструють. Четвертий етап: В кінці проекту учні демонструють презентацію та заповнюють таблицю підсумкового оцінювання. Фасилітація буде проходити у формі допомоги вчителя учням: надання певних корисних сайтів та інструкції.


Буклет [6] [7]

Презентація "Метод проектів" [8]

Презентація вчителя [9]

Презентація авторське право [10]

Фасілітація [11] [12]

Кінцевий продукт проекту: учнівська презентація [13]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вірченко Катерина

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Шахтарська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 9

Місто\село, район, область

м. Шахтарськ Донецької області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11. 06. 2012 - 18. 06. 2012

Місце провведення тренінгу

Шахтарська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 9

Тренери

Масловська Олена Григорівна