'''Портфоліо для учнів 1 класу з природознавства за темою:"Знай. Люби. Живи".'''

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Знай. Люби. Бережи.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

1 клас, 6-7 років.

Стислий опис проекту

Проект розроблений для учнів першого класу під час вивчення предмету «Природознавство» в темі «Світ живої природи». Учні досліджують умови росту і розвитку рослин, розмаїття рослинного світу та його значення в житті людини. Як практичний результат проекту учні створюють презентації, в яких відображають, що вони дізналися про умови необхідні для знання, вирощує улюблену рослину.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку роботи в проекті вчитель роздає учням форму оцінювання проектів і проводить її обговорення. Ця форма містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту, учні використовують форму, щоб допомогти їм відслідковувати свій прогрес у просуванні до завершення проекту і те, як відбувається їх навчання. Також перед початком створення проекту вчитель знайомить учнів з презентацією, де пропонує заповнити з-х-д таблиці і після цього розділитися на групи. Учитель проводить декілька разів поточне оцінювання, тести, практичні роботи навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з теми. Оцінювання, що будується навколо навчальних потреб учнів, акцентує увагу як на змісті навчальної теми, так і на навичках 21 століття. Форми оцінювання мають критерії, що тісно пов’язані з цілями, які відображаються в кінцевому продукті проекту, підсумкове оцінювання, що розробляється учнями(презентація).

Документ оцінювання навчальних потреб учнів

Презентація ідей проекту

Форма оцінювання прикладу учнівськоїроботи

Документ для поточного оцінювання учнів(самаспрямування)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На першому уроці демонструється презентація і обговорюється з чим ми познайомимось на першому уроці. За допомогою учительської презентації діти дізнаються про тему розділу. Поділ на три групи за допомогою листівок. Обговорення з учнями мету і завдання дослідницької роботи; Об’єднання дітей у творчі групи, розподілити обов’язки між учасниками проекту: Одна група учнів буде досліджувати умови проростання насіння, а також разом з батьками створить презентацію в Power Point; Друга група буде досліджувати умови розвитку рослин і також разом з батьками створить презентацію в Power Point; Третя група відвідає «Наш сад» і познайомиться з роботою садівників, які вирощують квіти в штучних умовах. Проведення відкритого уроку, на якому учні демонструють свої презентації і публікації. Вхідні знання ми можемо дізнатися за допомогою таблиці ЗХД. Завдання для дітей та їх батьків в Інтернеті: Діти з батьками отримали завдання знайти ілюстрації до теми: Світ живої природи. Діти дають відповіді на мережевий опитувальник ,створений на платформі https://docs.google.com/ Перед виконанням презентації діти отримують форму оцінювання презентації. Діти себе оцінюють за допомогою форм шаблону оцінювання. Також свої знання учні оцінюють за формою «Що я знаю?». Учні отримали правила поведінки під час екскурсії.

Публікація для представлення особливостей методу пректів

Шаблон документу

Форма для опитування

Документ для фасилітації

Прилад учнівської роботи(презентація)

Інструкція

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Матвієнко Валентин Володимирович

Фах, навчальний предмет

Вихователь ГПД

Навчальний заклад

Перещепинська загальноосвітня школа I – III степенів № 1 Новомосковської районої ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

Місто Перещепине, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Контактні дані

vaz21051986 на mail.ru

matvienkoww на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10 листопада-22 листопада 2014 року

Місце проведення тренінгу

Голубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Новомосковської районої ради Дніпропетровської області

Тренери

Правдива Світлана Анатоліївна