"Співіснування людини і тварини. Допомога один одному"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

«Сіроманець». Велич природи і добра. (За однойменною повістю М.Вінграновського)

Автори проекту

Учні 5 класу

Тема дослідження

Всі ми – діти природи

Проблема дослідження

Світ людей і світ природи взаємозалежний. Люди повинні розуміти значення природи і не завдавати їй шкоди.

Гіпотеза дослідження

Люди і тварини можуть співіснувати без ворожнечі, в мирі і злагоді. На жаль, люди не завжди це усвідомлюють. Ми, як найрозумніші істоти на Землі, несемо відповідальність за «братів наших менших». Тварини ідуть в світ людей з крайньої потреби – за допомогою. Людина ж втручається у життя тварин для власного задоволення. Полювання заради збагачення або слави. Діти, ще не зіпсовані жорстоким світом, які бачать несправедливе, жорстоке ставлення до природи з боку дорослих, стають на її захист.

Мета дослідження

Сприяти усвідомленню турботи про світ природи, вихованню почуття милосердя, доброти.

Результати дослідження

В результаті дослідження, ми побачили, що тварини і люди не можуть існувати один без одного. Ці два світи взаємозалежні. Зло провокує зло. Добро породжує добро. Врегулювати ці стосунки повинна людина. Вона повинна зробити перший крок для прояву доброти, гуманності.

Висновки

Отже, світ людей і світ тварин тісно взаємопов’язаний. Саме людина має зробити перший крок до прояву доброти і милосердя. І природа відповість їй тим же. Відповідно, життя стане кращим. Ми живемо в єдиній спільноті за земними законами збереження життя.

Корисні ресурси