"Сайт методичного обє"днання"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Анотація до проекту

Інтернет відкрив широкі можливості для спілкування та освіти, дозволив людям створювати свої острівці віртуальності в мережі. Таким острівцем може стати сайт методичного об’єднання . Його благоустрій - важка, але дуже цікава і творча робота. Керівник, який створює свій сайт, проходить шлях (часом тернистий) власного саморозвитку та самовдосконалення в освоєнні нових технологій навчання. Коли ми починаємо регулювати відносини з педагогічним співтовариством і зовнішнім середовищем через сайт, наші можливості суттєво зростає.

- розширюється діапазон дії (від інформування до різних видів моніторингу та мережевих форм залучення);

- збільшується сфера охоплення (не тільки безпосередні користувачі Мережі, але також їх контактні групи); - посилюється результативність взаємодії (спрацьовує чарівний ефект електронного ЗМІ, що перетворює будь-яку інформацію в «объективированный текст», несучий істину);

- зростає інтенсивність діяльності: темп роботи в мережі перевищує швидкість routinely-паперових процедур;

- підвищується привабливість освітніх проектів (особливо для дітей та підлітків, які навряд чи будуть з ентузіазмом студіювати підручник, але, цілком ймовірно, пройдуть інтерактивну навчальну програму, дадуть відповіді на запитання електронною анкети або висловлять свою думку в блогах). Виходить, що хороший сайт - це майже «перпетуум мобіле» методичної служби Він допомагає нам підвищити «акції» своєї методичної і освіти взагалі

Паспорт проекту

Замовник

Метод. кабінет Ворошиловського районного відділу освіти

Учасники проекту

Метод. кабінет Ворошиловського районного відділу освіти, вчителі історії та правознавстваВорошиловського району м. Донецька .

Координатор

Метод. кабінет Ворошиловського районного відділу освіти

Мета проекту

Створення ефективної системи методичної роботи в районному методичному об'єднанні за допомогою створенного сайту методичного обєднання вчителів історії.

Терміни проекту

2013-2015 н.р

Форми роботи

Створення та заповнення сайту методичного об'єднання.

Етапи реалізації

Етапи реалізаціі

Моніторінг

Моніторинг здійснюється шляхом відстеження наповнення сайту. Участю вчителів методичного об'єднання в наповненні і використання сайту для здійснення освітніх завдань.

Додаткові матеріали