Навчання для майбутнього

Матеріал з Iteach WIKI
(Перенаправлено з "Навчання для майбутнього")
Перейти до: Навігація, пошук

«Навчання для майбутнього» — програма корпорації Intel® з перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій,

Загальний опис

Програма уможливлює підготовку школярів до економіки знань ХХІ сторіччя та надає їм необхідні навички.

Програма є спільною ініціативою:

  • Міністерства освіти і науки України,
  • Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України,
  • Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України,
  • обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти,
  • управлінь освіти і науки облдержадміністрацій
  • корпорації Intel ,

Програма Intel® "Навчання для майбутнього" - сучасна система підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів за новітніми інтерактивними, визнаними у 40 країнах світу методиками, зміст якої було локалізовано та адаптовано до Державних стандартів освіти України. Програма має міжнародний сертифікат та відповідає міжнародним стандартам. Програма ефективно впроваджується також у Німеччині, Австрії, Японії, Кореї, Австралії, Італії, Ізраїлі, Аргентині, США та ін. У світі за 5 років підготовлено понад 5 млн. вчителів; планується, що за наступні 5 років їх кількість зросте до 10 млн.

Програма виступає каталізатором реформування освітнього простору України, оновлення змісту та методів ІКТ освіти, впровадження інтерактивних форм підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів, покращення стану інформатизації освіти, вона також сприяє підготовці нового покоління учнів до нового типу економіки - економіки знань.

Програма Intel® "Навчання для майбутнього" отримала срібну медаль на виставці «Сучасна освіті в Україні», а також відзначалася різними дипломами за ефективне впровадження ІКТ в освіті України. За результатами моніторингу, 98,6% учасників Програми мають позитивні відгуки про перебіг програми та її ефективність.

У рамках програми проводяться 48-годинні (64/72) інтерактивні інтенсивні тренінги для вчителів–предметників; майстер–класи для тренерів, конкурси на краще впровадження ІКТ, координаційні наради, конференції, щорічний форум «Нові горизонти ІКТ в освіті», виставки, круглі столи, здійснюється науково-методичний супровід, веб-підтримка, експертиза та моніторинг якості впровадження програми. За чотири роки понад 100 000 вчителів та студентів пройшли навчання за програмою, зокрема, у системі середньої освіти - понад 80 000; вищої освіти - 2000; професійно-технічної освіти - понад 1500, інститутів післядипломної педагогічної освіти - 630 керівників системи освіти. З року в рік кількість учасників програми зростає: у 2004 р. – було 6 тисяч, 2005 р. – 21 600, 2006 р. – 29 556. У 2007 р. - 31 081. У 2008р. в Україні очікується участь у програмі 43 000 вчителів та студентів, а це означає, що з часу впровадження програми до кінця цього року понад 140 тисяч вчителів (~30% від їх загальної кількості) ковка киев изделия из мрамора шторы для спальни набудуть нових знань з ефективного використання ІКТ в навчальному процесі. За цими цифрами стоїть копітка робота багатьох людей: тренерів, методистів, авторів адаптації, адміністраторів всіх рівнів, координаторів та вчителів-учасників програми. Щира вдячність усім, хто причетний до програми, хто забезпечує їй успіх!

Відповідальна особа в компанії Інтел

Методичні матеріали

Див. також

Архів

Посилання

  • http://www.iteach.com.ua Офіційний сайт програми «Навчання для майбутнього»