"Бути на землі Людиною"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Бути на землі Людиною

Автори проекту

Учні 5-А класу

Тема дослідження

Що може трапитися через нашу безвідповідальність?

Проблема дослідження

Чому у нашому житті з’являються Недочеревики та Недоладники Перші?

Гіпотеза дослідження

«ВСЕ-ВСЕ на світі залежить від нас з вами. І ми залежимо один від одного». (Г.Малик)

Мета дослідження

Систематизувати знання, набуті учнями під час вивчення теми «Бути на землі Людиною» (за повістю-казкою Г.Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»), дослідити, чому з’являються у житті «бездушні» та «безголові» люди; вдосконалювати навички виразного читання, розвивати мовленнєві навички, творчі здібності школярів, логічне мислення, їхню кмітливість, спостережливість; сприяти вихованню морально-етичних норм поведінки.

Результати дослідження

Працюючи над проектом, ми отримали на запитання "Що може трапитися через нашу безвідповідальність", охарактеризували, користуючись «Схемою-інструкцією пообразного аналізу», персонажів (Недочеревика та Недорадника Першого) . Склали гронування «Безголові люди» , «Бездушні люди». Виявили схожість і відмінність образів Недочеревика та Недорадника Першого . Пояснили зміст вислову «душу вкладати», з’ясували прихований зміст казки. Розкрили зміст пісень Недорадника Першого, Недочеревика та інших персонажів казки. Висновки внесли до пам’ятки-порадника.

Висновки

Отже, ми переконалися, що“ВСЕ-ВСЕ на світі залежить від нас з вами.І ми залежимо один від одного”, з'ясували, чому у нашому житті з'являються Недорадники Перші та Недочеревики; перевірили свої знання з теми «Бути на землі Людиною (за повістю-казкою Г.Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»); виявили складові навчального матеріалу. Розвивали пам’ять, логічне мислення, вміння працювати самостійно. Виховували в собі відповідальність, вміння рентабельно та раціонально використовувати набуті знання, творчо підходити до виконання поставлених завдань. Навчилися оформляти Вікі-статтю.

Корисні ресурси