"«Sport useful or dangerous?» - Спорт корисний чи небезпечний?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

"«Sport useful or dangerous?» - Спорт корисний чи небезпечний?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, історія, основи здоров'я.

Навчальна тема

"Спорт"

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з англійської мови в 7 класі реалізується в рамках вивчення теми «Спорт». В ході проекту «Sport useful or dangerous?» діти знайомляться з різними видами спорту, які популярні у Великобританії та Україні. Виявляють позитивні та негативні аспекти заняття спортом.

Навчальні цілі

Після завершення проекту учні зможуть: - розповісти про різні види спорту; - дата оцінку тому чи іншому виду спорту; - назвати види спортивних змагань; Формуються такі навички: - оцінювати інформаційні ресурси за допомогою форм та контрольних списків; - співпрацювати в команді; - узагальнювати та оцінювати факти, формулювати та аргументувати власну точку зору стосовно користі того чи іншого виду спорту;

Опис оцінювання

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування. Таблиця «ЗХД» учні заповнюють під час вступного слова вчителя. Вчитель об’єднує учнів в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. У ході роботи над проектом вчитель спостерігає та корегує роботу учнів, учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності. Проводиться аналіз таблиці «ЗХД» - чи досягли учні поставлених цілей.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери