Портфоліо проекту Буднік Наталі Григорівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Дослідження властивостей чотирикутників

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

геометрія

Вік учнів, клас

12-13,8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Дослідити властивості чотирикутників, 8 клас , «Чотирикутники»,створення презентацій, учні - дослідники,збірка розвꞌязків задач .

План вивчення теми

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку оцінювання проводимо вхідне тестування. Впродовж роботи над проектом проводимо Самооцінювання, Анкетування,взаємооцінювання. Наприкінці роботи над проектом проводимо взаємооцінювання, контрольну роботу, заповнюємо ЗХД.

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність вчителя: На початку роботи над проектом вчитель проводить бесіду з демонстрацією вчительської презентації в якій розглядається основні питання та запропоновано учням обєднатися в групи. 1група. «Піфагори» «Прямокутник. Ромб. Квадрат та їх властивості». Підбирають матеріал з теми. В результаті своєї роботи представляють презентацію 2група. «Архімеди» «Трапеція. Види трапецій. Властивості». Підбирають матеріал з теми. В результаті своєї роботи представляють статтю з теми. 3група. «Інтеграли» «Збірка завдань з теми «Чотирикутники»» Учні протягом проекту підбирають завдання з теми по кожному розділу окремо. Результати роботи викладають у блозі. Вчитель повідомляє способи оформлення кінцевих результатів , а також наголошує на критеріях оцінювання діяльності учнів. Наприкінці проекту оцінює діяльність груп за вище згаданими критеріями. Під час роботи над проектом здійснюється диференціація навчання шляхом врахування індивідуальних особливостей учнів, вміння самостійно обирати пріоритети навчання та спів ставляти їх з загальними навчальними цілями.

Діяльність учнів: На початку проекту учні дають відповіді на питання вхідного тестування , а також приносять дозвіл батьків на роботу в інтернеті. За окремими завданнями учні формулюють питання, що заносять до таблиці ЗХД, яку заповнюють протягом роботи над проектом. Учні об’єднуються вв групи, складають орієнтовний план роботи і розподіляють обов’язки між собою. Потім учні збирають інформацію, систематизують а аналізують дані, оформляють проект, презентують його, взаємооцінюють діяльність інших груп. На завершальному етапі учні дають відповіді на запитання, пишуть контрольну роботу.

Відомості про автора

Наталія Буднік

вчитель математики

КПНЛ

Кривий Ріг, Саксаганський, Дніпропетровська

64-12-25

Відомості про тренінг

04-15.11.2013р

КПНЛ

Медведєва С.В.

НП "Відкритий світ"