Портфоліо проекту "Мінімузей народної іграшки"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Міні - музей народної іграшки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Дитина в соціумі; Дитина в світі культури;Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі.

Вік учнів, клас

Група старшого віку (5-6 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основна ідея проекту - розширити знання про культуру, ремесла, побут українського народу; формувати уявлення про українську народну іграшку за допомогою створення міні-музею в дитячому садку.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми []

План виконання теми []

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання можна проводити в три етапи: Перед початком проекту ( З-Х-Д таблиця,  консультації , постановка запитань, груповий план) Вихованці працюють над проектом, виконують завдання(дидактичні ігри, бесіди, художня праця, спостереження, досліди).  Після завершення проекту(З-Х-Д таблиця , журнал взаємного оцінювання ,постановка питань,рефлексія, заключна презинтація)

Контрольний список для рефлексії[]

Самооцінювання спільної роботи над проектом[]

Оцінювання[]

Лист про дозвіл[]

Лист про дозвіл для батьків[]

Посилання на використані ресурси[]

Документ для фатилізації[]

Форма самооцінювання за проектом[]

ЗХД таблиця[]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Народна іграшка дає дитині те, чого не може дати сучасна. А існуючи поруч, вони доповнюють одна одну. Іграшка для дитини – народна чи сучасна – то культурне знаряддя, з допомогою якого вона освоює величезний складний світ. Завдання навчального закладу – сприяти органічному поєднанню в дитячій душі потягу до нового з потребою в одвічно рідному, традиційному. Тому діти легко залучилися до спільного проекту «Міні –муузей народної іграшки», напередодні познайомившись з ним за допомогою буклету та вчительської презентації. Презентація[]Буклет[][] Асоціативний кущ[]В ході проекту у дітей сформувались знання про народну ляльку, матеріали, необхідні для її виготовлення; оформлено альбом « Народна іграшка»[]; оформлений міні-музей« Народна іграшка»[]; серія конспектів занять , дидактичних ігор, бесід по темі; систематизовано матеріал (клаптики різнобарвної тканини, нитки, стрічки і т.д.) Для батьків була запропонована консультація «Українська народна іграшка»[].Робота в спільному навчальному проекті дала змогу зрозуміти, що впровадження проектного методу в навчально-виховний процес має велике значення для дошкільників, оскільки завдяки йому найповніше реалізуються завдання розвитку дітей: розвиток розумової діяльності, зміни мотиваційної структури особистості, формування умінь навчальної діяльності, виховання морально-етичних якостей у дітей.

[]Презентація вихованців

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Забігайло Ірина Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вихователь ДНЗ

Навчальний заклад

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу №30 «Червоненька квіточка»

Місто\село, район, область

місто Жовті Води, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

galaganirina7@gmail.com

Відомості про тренінг

"Навчання для майбутнього" Основна мета тренінгу - комплексне навчання інноваційним педагогічним і інформаційно-комунікаційним технологіям. Мета основного курсу Intel «Навчання для майбутнього» — допомогти вчителям розвинути навички навчання, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)та методу проектів.


Дати проведення тренінгу

11.04.2016 - 23.04.2016

Місце проведення тренінгу

Жовтоводська загальноосвітня школа з профільними класами № 10

Тренери

Бойко Анджела Артурівна