Портфоліо Черешнюк Ірини Олександрівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Українські народні свята

Основний та другорядні навчальні предмети

Я і Україна, читання.

Вік учнів, клас

10 років, 4 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розрахований на учнів 4 класу. Передбачає: • залучення до цікавої роботи учнів з різними інтересами; • активізацію пошукових вмінь дітей, творчу ініціативу; • вміння сміливо вирішувати складні проблеми в групах; • розширення знань учнів про святкування народних свят; • відродження звичаїв та обрядів нашого народу, примножування його традицій; • ознайомлення з професією актора, журналіста, художника-декоратора, оператора; • формування соціальної, комунікативної компетентності, компетентності творчої діяльності.

План вивчення теми

план впровадження

план теми

Оцінювання

Для виявлення початкових знань учня проводжу опитування ЗХД «Українські народні свята». Впродовж роботи використовую організаційну діаграму. Наприкінці проекту проводжу опитувальник . Для полегшення роботи пропоную учням контрольний список та форми оцінювання порт фоліо, блогу, самооцінки.

контрольний список для блогу

контрольний список для оцінювання для вікі-сайтів

контрольний список елементів вікі

контрольний список самоспрямування у навчанні

контрольний список

таблиця оцінювання проектів

Діяльність учнів та вчителя

На початку створення даного проекту «Українські народні свята» пропоную учням: екскурсію до краєзнавчого музею м. Верхньодніпровська, мозкову атаку, ставлю проблемне питання: Чи потрібні сучасній молоді знання про народні свята, традиції? Проводжу початкове опитування (таблиця ЗХД), бесіди з учнями та батьками про необхідність даного проекту (презентую брошуру для батьків, презентацію вчителя, в якій є мета та завдання проекту). Ознайомили учнів з авторськими правами та плагіатом. Пропоную дітям об`єднатися у групи за інтересами. Визначили завдання кожній групі: І група – відшукати матеріал в Інтернеті; ІІ група – взяти інтерв’ю у старожилів селища; ІІІ група - виготовити реквізит та декорації до фільму; ІV група – підготувати театралізоване дійство. В процесі роботи учні використовують Інтернет для спілкування, пошуку інформації, обміну інформацією. Кожна група створює Чат для швидкого обговорення поточних проблем і завдань, для розподілу ролей. На Вікі сторінці проекту учні розміщують свої результати роботи. Кінцевий результат учнівської роботи ведеться за формою оцінювання навчального проекту. По закінченню роботи учні захищають свою роботу і висвітлюють її на блозі.

ЗХД

Кругова діаграма

Учительська презентація

Навички 21 століття

Брошура для батьків

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Черешнюк Ірина Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Криворізький КДУ, 2011 рік

Вчитель початкових класів


Навчальний заклад

КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІст."

Верхньодніпровський район

Дніпропетровська область


Місто\село, район, область

смт.Новомиколаївка

Верхньодніпровський район

Дніпропетровська область


Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 18 березня по 30 березня 2013

Місце проведення тренінгу

КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІст."

Верхньодніпровський район

Дніпропетровська область


Тренери

Кущова Тетяна Анатоліївна


Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Верхньодніпровський район, Новомиколаївська СЗШ,18 березня - 30 березня 2013