Портфоліо Харченко Інни Вікторівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет

400px

Назва навчальної теми

Вода – це життя!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я і Україна (природознавство), українська література

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект впроваджений з метою виховання бережного ставлення до навколишнього середовища, а саме до води; формування та пропаганди екологічного виховання; забезпечення обізнаності учнів з питань властивості води та її раціональне використання; формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів. Учні будуть складати звіти досліджень та знайденою інформацією. Вони будуть збирати та опрацьовувати дані з Інтернету та інших джерел, що розкривають суть змістовних питань. В результаті проекту учні створять та продемонструють свої мультимедійні презентації, інформаційні бюлетні.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання в проекті базується на принципах формуючого оцінювання.

• На початку роботи над проектом учні виконують вхідне тестування у вигляді онлайн тесту на тему «Вода». Після чого вчитель має уявлення про ступінь обізнаності учнів, може корригувати актуалізацію опорних знань,яка буде проходити за допомогою заповнення таблиці З-Х-Д (Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися). Оцінку на цьому етапі отримує кожен учень.

• Проміжне оцінювання повинно насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. Кожна група може обрати зручний вид демонстрації прогресу у навчанні: у вігляді заповнення щоденника малюнківі, заповнені таблиці "Я навчився. Я навчив".Оцінку отримує вся группа за сумою балів, отриманих кожним учнем.

• Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті з чітко прописаними критеріями та балам.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

• Перед початком проекту вчитель готує такі дидактичні матеріали:

• Даний проект передбачає закріплення теми «Вода» У ході проекту учні з'ясовують роль води у житті людини, її властивості, значення. На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «З-Х-Д – знаємо – Хочемо знати - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед трьох груп учнів методом каруселі (тобто кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї). Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси інтернету. Результати дослідження група викладає у онлайн презентації ,шаблон якої викладений заздалегідь вчителем. Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину [https://docs.google.com/presentation/d/1h0UXFHTfG6IgpVhzvVho3-Q7GIVVku_Qjz_dd-Lwdxg/edit?usp=sharing спільної презентації]. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Харченко Інна Вікторівна

Фах, навчальний предмет

Початкові класи

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 37» Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 15 лютого - 28 лютого 2013 р.

Дати проведення тренінгу

15 лютого - 28 лютого 2013 року

Місце проведення тренінгу

м.Дніпропетровськ, КЗО Дніпропетровська міська спеціалізована школа № 144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій Дніпропетровської міської ради

Тренери

Гошкадор Наталія Олександрівна