Потфоліо

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:23, 12 липня 2012, створена Sivanko (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту «Визначений інтеграл»

Математика та інформатика

Навчальна тема «Визначений інтеграл»

Вік учнів 17 років, 11 клас

Стислий опис проекту

У навчальному проекті можна знайти інформацію про інтегральне числення, його застосування та історію розвитку. Також наведено посилання на інформацію про вчених, в роботах яких було закладено основи інтегрального числення.

Повний План вивчення теми

Повний план проекту

Навчальні цілі

Учні , співпрацюючи з вчителем, вирішують, як презентувати остаточні результати своїх досліджень: створюють мультимедійну презентацію, публікацію чи веб-сторінку, приймають участь у соціальних акціях, тощо. Незалежно від обраного методу учні зможуть: • проводити цільовий пошук інформації в Інтернеті ; • відбирати необхідну інформацію, аналізувати та оцінювати її; • ефективно використовувати технології для реалізації поставлених завдань; • використовувати набуті знання у повсякденному житті; переносити наукові методи пізнання (аналіз, синтез, оцінювання), відпрацьовані при роботі над проектом на навчальну та суспільну діяльність

Опис оцінювання

Під час роботи над проектом будуть використовуватись запитання впродовж вивчення всієї теми для того, щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі, розуміють Основні запитання, головну ідею та інші важливі проблеми теми. Визначення попередніх знать та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Таблиці З-Х-Д. Під час заповнення та ведення свого блогу, який учні ведуть впродовж всього проекту, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу. Під час наповнення та пошуку інформації на сайт керуються документом Критичне оцінювання веб-сторінок. Ці документи допоможуть їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне баження проблематики твору та самого навчання вцілому. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання в правильне русло. В процесі роботи над блогом учні створюють публікацію та куруються при цьому методичними вимогами щодо створення та планування публікацій. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінють як вони самі, так і вчитель, котрий керується Формою оцінювання. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій блог.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

• Учні збирають інформацію з різних джерел (пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі; проводять опитування, фотографування споруд міста, що їх вразили, тощо); • Проводиться обговорення, оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої (колективом) інформації у реальному житті; • Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації; • Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням. Формування учнівської презентації є проміжним результатом колективної роботи над проектом; • Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням (відповідність змісту тематиці, стиль, елементи творчості), що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де має відслідковуватись процес роботи над проектом, проводитись анкетування, статистичний аналіз отриманих результатів, спонукання до творчого продовження роботи над проектом. • Учні працюють з учительською презентацією – вона містить план проекту, необхідні методичні матеріали, інструкції, тощо. • Для попереднього аналізу виконаних робіт (публікація, презентація, веб-сайт) учні переглядають критерії оцінювання, розроблені учителем, обговорюють їх та при необхідності погоджують з учителем необхідні зміни та доповнення. • Учні виконують малі проекти – практичні реалізації основного, оформлюють їх відповідним чином та розміщують їх на створеному веб-сайті. • Учні вчаться працювати в колективі; налагоджувати партнерські зв’язки з однолітками з інших країн; вдосконалюють знання з англійської мови для вільного предметного спілкування. • Робота над малими проектами розкриває внутрішні резерви: учні вчаться моделювати (вивчають графічні редактори, малюють, тощо), отримують мотивацію до роботи у соціальних проектах (за збереження екології, пропаганди здорового способу життя), тощо Учні проектують сценарій захисту-презентації свого проекту. Вчаться проводити публічні виступи., запрошувати зацікавлених осіб (представників фірм, депутатів, батьків) до подальшого співробітництва (створюють рекламні буклети, тощо).

Відомості про автора

Іванко Сергій Валерійович

Вчитель ынформатики

Навчальний заклад

ЗОШ №1 І-ІІІ ст. імені Панаса Мирного

Місто\село, район, область

м.Миргород

Контактні дані

тел. (05355) 22456, фах (05355) 52557

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу 9-14 липня 2012р

Місце проведення тренінгу м.Полтава

Тренер Тимчук О.В.