Портфоліо з теми Механічний друг

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:19, 14 лютого 2015, створена Олексій Оксенюк (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Механічний друг

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети Інформатика, виховна робота

Вік учнів 14-16 років, 8-9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Отримані знання та участь в проекті допомагають учневі отримати необхідні на сучасний час навички пошуку інформації в Інтернеті. Орієнтуючись на глобальні цілі системи освіти і з огляду на специфіку предметів що я викладаю, а це «Інформатика» та «Інформаційні технології», визначаю мету: підготувати учнів, що володіють сучасними технологіями і в силу цього здатних адаптуватися до швидко мінливого світу. За допомогою даного проекту учні паралельно вивчають тему "Інформаційні технології персональної та колективної комунікації".

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою вхідного опитування та тестів. Для виявлення потреби учнів, заповнюється таблиця З-Х-Д ,в якій учні мають описати, що знають про пошук інформації с мережі Інтернет, заповнюють діаграму про результати опитування батьків та дітей про їх ставлення до ляльки Baby Burn(відображено в учнівській презентації). Оцінюється вміння школярів оцінювати веб-ресурси(блогу). Під час заповнення своєї вікі-сторінки школярі використовують контрольний список для вікі-сторінки. Вчитель має змогу переглядати записи та коментарі учнів, що дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, надати їм допомогу в потрібному напрямку. Учні також використовують [Форму] оцінювання презентації, за якою вони мають створювати презентацію а також для [буклет].

Діяльність учнів та вчителя

Навчальний проект присвячений пошуку інформації в Інтернет. Над проектом будуть працювати учні 9 класу. Учні розподіляються на декілька груп за вподобаннями. Це допоможе учням краще працювати в групі, отримувати ті результати, яких вони мають досягти у роботі над проектом. На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою вхідного опитування та тестів. Учні повинні мати навички роботи з текстовим, графічним та редактором створення презентацій. Учні, що мають проблеми у навчанні, можуть виступати "допоміжною" ланкою у роботі групи: шукати сайти з інформацією, допомогати розроблювати анкети для вивчення відношення до електронної ляльки батьків та дітей, а також створювати фото- та відео-матеріали (за необхідністю), збирати інформацію для тематичного наповнювання буклету.

Відомості про автора

Олексій Оксенюк

вчитель, інформатика

Кустинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Село Кустин, Рівненський район, Рівненська область

(0362 276 294)

Відомості про тренінг

27.01.15-18.02.15

РОіППО

==Марченко Олена Михайлівна, Філіпчук Валентин Григорович ==