Портфоліо Коломійчук Інни з теми "Our fragile planet" (Наша тендітна планета)

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:29, 8 листопада 2012, створена Герасименко Наталія (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Our fragile planet"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, екологія, інформатика

Вік учнів, клас

15-17 років, 10-11 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Запропонований проект дасть можливість учням 10 - 11 класу детальніше ознайомитися з проблемою впливу науково-технічного прогресу на життя людини та довкілля. Досліджуючи дане питання одинадцятикласники з’ясують причини та наслідки руйнівних дій людини. Використання інформаційно-комунікаційних технологій під час роботи над проектом забезпечить активізацію, знань, умінь і навичок учнів з англійської мови, збагатить їх словниковий запас, навчить обговорювати перспективи, давати поради та аргументувати свою точку зору. Учасники проекту, розділившись на групи, підготують необхідну інформацію щодо діяльності людини та її згубних наслідків, дослідять ситуацію у своїх країні і місті та запропонують своє бачення вирішення глобальних проблем людства.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вчитель використовує різні методи та інструменти оцінювання, яке відбувається впродовж всієї навчальної теми. Перед початком проекту учитель проводить мозкову атаку та пропонує створити «Асоціативний кущ», щоб відслідкувати індивідуальні потреби учнів та мати уявлення про їх початковий рівень знань в межах теми. Впродовж роботи над проектом учитель спостерігає за роботою учнів, відслідковуючи їх прогрес у навчанні задопомогою щоденника рефлексії та на цій основі проводить консультації, письмові огляди, виконання лексичних вправ та вправ на граматику. Щоб допомогти учням краще контролювати своє навчання вчитель рекомендує їм сформувати власні цілі навчання в цьому проекті та постійно відслідковувати їх досягнення. Учні використовують критерії оцінювання проекту для самооцінювання і взаємооцінювання роботи у проекті. Критерії оцінювання учнівських прикладів презентації, вікі-статті та блогу) розробляє вчитель та доводить до відома учнів перед початком роботи проектних груп. Здобуті під час роботи у проекті знання учнів учитель перевіряє за допомогою он-лайн опитувальника. Вчитель організовує спеціальне заняття для захисту творчих групових проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту учням пропонується прогулятися в шкільному саду над Павліським озером. В процесі прогулянки вчитель звертає увагу дітей на стан прибережної зони та й всього, що робиться навколо. 1 крок (1 урок) Учитель нагалує дітям про недавню прогулянку в садку та просить згадати і описати те, що найбільш вразило дітей. Ставлячи проблемні запитання та використовуючи метод «Мозкового штурму», вчитель підводить дітей до теми проекту. В ході своєї презентації проекту педагог подає інформацію про тематику досліджень, які можуть проводити учні у межах цього проекту, знайомить з формами захисту учнівських робіт та методикою роботи над проектом (якщо необхідно), а також доводить до відома учнів критерії оцінювання їх наробків. Тут же: учні об'єднуютьтся в групи, отримують завдання та обирають форму роботи. 2 крок (2 урок) Учитель, допомагаючи учням в організації їх роботи, знайомить їх з правилами оформлення робіт та дає поради щодо розподілу обов'язків між членами групи Тут же: ознайомившись з правилами оформлення робіт, складають план роботи над своєю темою та роз приділяють обов’язки. 3 крок (4 уроки ) Учитель, проводячи консультації з уч нями намагається допомогти їм вибрати найцікавіше та зробити їх звіт змістовним та пізнавальним. Тут же: учні опрацьовують різні інформаційні джерела та висвітлюють свою проблему в обраній формі, готуються до захисту проекту 4 етап ( 2 уроки ) Учитель, в процесі оцінювання захисту робіт учнів, ставить проблемні запитання, акцентуючи увагу на найважливішому та підводить підсумки досліджень учнів та самого проекту. Тут же: учні пропонують звіти своєї роботи в обраному форматі (презентація, вікі-стаття, блог), відповідають на запитання вчителя, проводять самоаналіз та самооцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Інна Коломійчук

Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови

Навчальний заклад

Глухівська спеціалізована шлола-інтернат І-ІІІ ст.ім.М.І.Жужоми Сумської орбласної ради,м. Глухів,Сумської області

Місто\село, район, область

м.Глухів, сумська обл.

Контактні дані

Innulchuk@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.11.2012р. - 11.11.2012р.

Місце проведення тренінгу

Глухівська спеціалізована школа-інтернат

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна