Відмінності між версіями «Wiki-стаття Залізна леді»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Результати дослідження)
(Результати дослідження)
Рядок 85: Рядок 85:
 
Вартість даного ПК 3107 грн
 
Вартість даного ПК 3107 грн
  
Ми бачимо, що, при порівнянні приблизно однакових конфігурацій на базі процесорів Intel та AMD, останній має значно привабливішу вартість. Одночасно з тим, якщо виходити з однакової вартості, то ПК на базі процесору AMD буде більш потужним. Це зобумовлюється тим, що ПК на базі Intel від початку орієнтований на надійність та на вирішення більш складних задач. Хоча, як відомо, на надійність в першу чергу впливає походження та сумісність комплектуючих, які входять до апаратної складової ПК. Оскільки ми - студенти і обмежені в коштах, ми вирішили придбати персональний комп'ютер Impression Initio A0111, крім того до нашого системного блока ми придбали ще монітор  18.5" Philips V-line 196V3LAB/00 - це ще 866 грн, плюс миша та клавіатура - 105 грн. Всього на наш ПК ми витратили - 3447 грн. А ще ми вирішили придбати хоча б самі дешеві колонки - це ще 105 грн. Підсумкова вартість  нашої покупки  - 3552 грн. Тепер три роки ми можемо не піклуватися про наш комп'ютер.
+
Ми бачимо, що, при порівнянні приблизно однакових конфігурацій на базі процесорів Intel та AMD, останній має значно привабливішу вартість. Одночасно з тим, якщо виходити з однакової вартості, то ПК на базі процесору AMD буде більш потужним. Це зобумовлюється тим, що ПК на базі Intel від початку орієнтований на надійність та на вирішення більш складних задач. Хоча, як відомо, на надійність в першу чергу впливає походження та сумісність комплектуючих, які входять до апаратної складової ПК. Оскільки ми - студенти і обмежені в коштах, ми вирішили придбати персональний комп'ютер Impression Initio A0111, крім того до нашого системного блока ми придбали ще монітор  18.5" Philips V-line 196V3LAB/00 - це ще 866 грн, плюс миша та клавіатура - 105 грн. Всього на наш ПК ми витратили - 3447 грн. А ще ми вирішили придбати хоча б самі дешеві колонки - це ще 105 грн. Підсумкова вартість  нашої покупки  - 3552 грн. Тепер, три роки, ми можемо не піклуватися про наш комп'ютер.
  
 
==Вывод==
 
==Вывод==

Версія за 16:33, 26 січня 2012


Назва проекту

Залізна леді

Автори проекту

учні 2 групи МВПУ ПІТ, ІІ курс, спеціальність "Оператор комп'ютерного набору. Оператор комп'ютерної верстки"

Тема дослідження

Як можна отримати те, що ви хочете?

Проблемне питання (питання для дослідження)

1. Який комп’ютер найкращий?

2. Які деталі необхідні для повноцінної роботи персонального комп’ютера?

3. А що ж в середині комп’ютера?

4. Що таке конфігурація і для чого вона призначена?

Гіпотеза дослідження

 У сучасному світі комп'ютерна техніка швидко застаріває. Змінюються ціни, попит. Користувачі не можуть вибрати,
що треба їм на їхні гроші, просто довіряючись продавцям.
 Для того щоб правильно вибрати ПК, потрібно розбиратися в hardware (апаратне забезпечення).

Мета дослідження

 Комп'ютер - не шоколадка. Комп'ютер - велика річ, яку купують надовго. А чи знаєте ви. який саме вам потрібен комп'ютер вдома? 
 Комп’ютерів так багато! Поруч стоять дві однакові машини, а ціни на них різні. Чому? Яку з них вибрати?
А потім, що ще потрібно купити до комп'ютера? Принтер? Який? Сканер? Який?

Результати дослідження

Для того щоб правильно вибрати ПК, потрібно розбиратися в hardware. В нього входить:

Файл:Рисунок3 zalizo.jpg

Файл:Рисунок4 zalizo.jpg

А що ж в середині?

Материнська плата: Файл:Рисунок5 zalizo.jpg

Ми провели опитування наших одногрупників з метою виявити, які основні вимоги вони висувають до персонального комп'ютера:

Файл:Рисунок9 Залізо.JPG

Комп’ютери бувають різні. Дорогі – для офісу, маленькі переносні (ноутбуки) – для ділових людей, ігрові ПК.

Нам потрібен домашній комп’ютер – не дорогий, але потужний. Ми завітали до багатьох комп'ютерних крамниць і вивчили багато прайс-листів.

В гарантійному талоні, який видають разом з ПК, можна побачити рядок з незрозумілими значками, наприклад: P4-Celeron 2400/256 DDR/1.44/40.8 Gb - це конфігурація ПК:

P4-Celeron – тип процесора 2400 – швидкість процесора (вимірюється в мегагерцах) 256 DDR – об’єм оперативної пам’яті (в нашому випадку 256 мегабайт) 1.44/40.8 Gb - дисководи 1,44 – дисковод для гнучких магнітних дисків об’ємом 1,44 мегабайта 40.8 Gb – об’єм вінчестеру

Ми звернулись до інтернет-супермаркету "Rozetka"

Що запропонували нам?

1. Персональний комп'ютер Brain Gamebox B600 (B630.03)

Intel Pentium G630 (2.7 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 500 ГБ / nVidia GeForce GT440, 1 ГБ / DVD+/-RW / без ОС

Файл:Рисунок6 Залізо.jpg Вартість даного ПК 3155 грн

2. Персональний комп'ютер Impression Initio A0111

AMD Athlon II X2 250 (3.0 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 500 ГБ / інтегроване відео / DVD +/- RW / LAN / DOS

Файл:Рисунок7 Залізо.JPG Вартість даного ПК 2476 грн

3. Персональний комп'ютер Impression HomeBox A0411

AMD Athlon II X3 450 (3.2 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 500 ГБ / Radeon HD 6450, 1 ГБ / DVD±RW / LAN / без ОС

Файл:Рисунок8 Залізо.JPG Вартість даного ПК 3107 грн

Ми бачимо, що, при порівнянні приблизно однакових конфігурацій на базі процесорів Intel та AMD, останній має значно привабливішу вартість. Одночасно з тим, якщо виходити з однакової вартості, то ПК на базі процесору AMD буде більш потужним. Це зобумовлюється тим, що ПК на базі Intel від початку орієнтований на надійність та на вирішення більш складних задач. Хоча, як відомо, на надійність в першу чергу впливає походження та сумісність комплектуючих, які входять до апаратної складової ПК. Оскільки ми - студенти і обмежені в коштах, ми вирішили придбати персональний комп'ютер Impression Initio A0111, крім того до нашого системного блока ми придбали ще монітор 18.5" Philips V-line 196V3LAB/00 - це ще 866 грн, плюс миша та клавіатура - 105 грн. Всього на наш ПК ми витратили - 3447 грн. А ще ми вирішили придбати хоча б самі дешеві колонки - це ще 105 грн. Підсумкова вартість нашої покупки - 3552 грн. Тепер, три роки, ми можемо не піклуватися про наш комп'ютер.

Вывод

Полезные ресурсы

Другие документы