English Is...Easy!!!

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:35, 18 червня 2012, створена Vita (обговореннявнесок) (Назва проекту)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

English Is...Easy!!!

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Вчіть англійську мову!!!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет:англійська мова

Другорядні предмети:географія, історія, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Спілкуємося англійською після уроків

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

Ця тема залучає учнів до творчого вивчення англійської мови, дозволяє активно вживати ІКТ,підвищує мовну компетенцію учнів та позитивну мотивацію до навчання ,надає учням систему самооцінювання своєї роботи та оцінювання роботи інших груп,залучає учнів до розуміння очікувань результатів своєї роботи.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Навчальні цілі:

  • формування в учнів комунікативнікативної компетенції,базою для якої є комунікативні вміння, сформовані на основі мовних знань та навичок;
  • усвідомлення функцій англійської мови під час роботи над проектом;
  • уміння працювати з книжкою, підручником,словником,довідковою літературою, мультимедійними засобами для реалізації завдання проекту;
  • розуміння потреби користуватися англійською мовою як засобом спілкування;


Очікуванні результати:

  • учні вміють здійснювати усномовленнєве спілкування за запропонованою темою;
  • учні вміють структурувати матеріал,користуватися ним для здійснення комунікативних функцій;
  • учні вміють розв”язувати навчальні завдання та життєви проблеми( робота в команді);
  • учні вміють порівнювати результати своєї роботи та роботи інших груп засобами англійської мови,арументувати свій вибір,точку зору, власну думку,

висловлювати свої враження засобами англійської мови

  • надавати схвальну/несхвальну оцінку роботі групи,їх діям,
  • покращують знання з виченої теми.

Навички 21 століття

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)


До початку проекту провести з учнями анкетування учнів щодо визначення вмінь працювати творчо та у групі. Провести «мозковий штурм» та заповнити таблиці «З-Х--Д»(знаю-хочу дізнатися- дізнався». Учитель оцінює веб-сайти, необхідні для роботи учнів над проектом, обговорює тему проекту та критерії оцінювання.
Впродовж роботи над проектом запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі, ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання презентації ,інформаційної газети та рекламного буклету,продовжити заповнення таблиці «З-Х-Д». Провести рефлексію щодо роботи над проектом.
Наприкінці роботи над проектом надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи іншої групи, критерії оцінювання мультимедійної презентації до проекту, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання презентації учнями іншої групи. Провести анкету з батьками про їх співучасть у роботі над проектом. Запропонувати написати відгук на роботу однокласника. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д».

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед початком роботи:

  • Учитель: проводить бесіду з техніки безпеки, анкетування (1)учнів щодо визначення вмінь працювати творчо та в групі для того , щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проблемою та заповнює таблицю «З-Х-Я-Д»(2)
  • Учні:заповнюють анкету(1),визначаються із складом членів групи, формують групи з 3-4 учнів, обирають лідера групи, розподіляють функції кожного члена групи за вміннями.


На початку роботи:

  • Учитель:знайомить учнів із змістом дослідницьких завдань,пропонує учням заповнити лист планування роботи в групі(3), знайомить з журналом оцінювання учнівських робіт(4), критеріями оцінювання презентації(4)учнів та інформаційної газети та рекламного буклету(6),робить стартову презентацію учнівської роботи у якості приклада та презентацію про дотримання законів Авторського права використаного матеріала(14),надає списки веб-ресурсів для отримання докладних відомостей щодо учнівської безпеки та підповідального використання Інтернету(15) та ,оцінює веб-сайти, необхідні для роботи над проектом(16).
  • Учні:обирають тему проектної роботи, обговорюють час на виконання завдання, знайомляться з критеріями оцінювання презентації(5)та інформаційної газети та рекламного буклету(6),знайомляться з етапами проведення проектної роботи.

-1 група «Репортери» - оформлює стінгазету, вирішує, яку інформацію розмістити в ній,складає питання для опитування. -2 група «Винахідники» - винаходить новий заіоб спілкування на майбутнє,розробляє його складові частини, пояснює , як він буде працювати. -3 група «Філологи» - винаходить нову мову спілкування , що нового буде в синтаксисі та морфології ,хто буде користуватися цією мовою. За допомогою «мозкового штурму» учні заповнюють картки «З-Х-Д»,і вибирають форму запису проекту, яку пропонує учитель.

  • Учні виконують проект за запропонованим учителем прикладом.


Впродовж роботи над проектом:

  • Учитель:контролює послідовність дій учнів за планом їх роботи, заповнює журнал оцінювання учнівських груп (4) ознайомлює учнів з критеріями оцінювання мультимедійної презентації до проекту(10),критеріями оцінки якостей учнів під час захисту проекту(11),формою для пзаємооцінювання презентації учнями іншої групи(12),забеспечує ресурсами, необхідними для самооцінки, відслідковує прогресс під час роботи над проектом, диференцює допомогу групам в залежності від рівня знань учнів у групі, надає додаткову допомогу учням,які мають проблеми у н
  • Учні: проводять дослідження, заповнюють журнал оцінювання учнівських групп(4),знайомляться із критеріями оцінювання мультимедійної презентації до проекту(10),критеріями оцінки якостей учнів під час захисту проекту(11),формою для взаємооцінювання презентації учнями іншої групи(12),консультуються з учителем , якщо виникають труднощі у роботі, готуються до захисту проекту.


Під час захисту проекту:

  • Учитель:Бере участь в обговоренні проектів,задає питання , що стосуються змісту роботи. оцінює роботу та узагальнює результати роботи. Визначає перспективи подальшої роботи.
  • Учні:презентують проект, беруть участь у коллективному обговоренні результатів роботи своєї групи,оцінюють роботу інших груп відповідно до критеріїв оцінювання електроної презентації(10),критеріїв якостей учнів під час захисту проекту(11),формою для взаємооцінювання прзентаціїу4чнями іншої групи(12),визначають группу, яка представила найкращий проект.


Наприкінці роботи :Учитель:проводить анкету з батьками(13)щодо їх співучасті в роботі над проектом,пропонує учням написати відгук на роботу одноклассника(14),проводить тестування для оцінювання знань з теми,визначає для себе стратегію, яка дозволить учням краще вдаптуватися до навчання за методикою проектів.

  • Учні:пишуть відгук на роботу одноклассника(14), завершують заповнення таблиці «З-Х-Д» ,виконують тест для оцінювання знань з теми(15).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бірюкова Ірина Олексіївна

Фах, навчальний предмет

учитель англійської мови

Навчальний заклад

Шахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

Місто\село, район, область

Шахтарськ, Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012-18.06.2012

Місце проведення тренінгу

Шахтарськ, ЗОШ №18

Тренери

Тарануха Віта Миколаївна