Відмінності між версіями «4. Боюк Марія Мирославівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Мій внесок)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
 +
[[Файл:Example.jpg|thumb|200 px|left|Тут може бути ваша фотографія]]
 +
 +
== Про мене ==
 +
''Прізвище ім`я по-батькові''
 +
 +
''Місце праці''
 +
 +
''Посада''
 +
 +
 +
 +
 +
 +
== Мій внесок ==
 +
 +
''Мої проекти''
 +
 +
''Мої файли''
 +
 +
''Мої закладки''
 +
 +
== Корисні посилання ==
 +
  
 
[[Тут може бути ваша фотографія]]
 
[[Тут може бути ваша фотографія]]

Версія за 10:46, 1 червня 2012

Файл:Example.jpg
Тут може бути ваша фотографія

Про мене

Прізвище ім`я по-батькові

Місце праці

Посада



Мій внесок

Мої проекти

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання

Тут може бути ваша фотографія

Про мене

Прізвище ім`я по-батькові Боюк Марія Мирославівна Місце праці Тишківська ЗОШ І-ІІІ ст. Посада Вчитель інформатики



Назва навчальної теми (творча назва)

Таблиці в текстових документах

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, інформакційні технології

Навчальна тема (як записано в програмі)

Таблиці в текстових документах

Вік учнів, клас

10 клас, 15-16 років

Стислий опис

Цей проект призначений для учнів 10-х класів.Робота над проектом дозволить розвинути в учнів аналітичне і творче мислення. Об’єктом вивчення – є таблиці у текстових документах, їх створення, редагування, та форматування. Важливим результатом проекту є розуміння учнями умінь і навичок, яких вони набули, працюючи над проектом. Учні повинні зрозуміти, що таблиця відображається у вигляді сітки із вертикальних стовпчиків і горизонтальних рядків. Перетин рядка і стовпчика визначають комірку, в якій може зберігатися слово, речення, зображення чи формула. Також вони повинні усвідомити , що вивчення даного матеріалу є необхідним для, наприклад, створення розкладу уроків.

Повний План вивчення теми

в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми[1] з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні зможуть: • створювати різними способами таблиці в текстовому документі; • змінювати розмір таблиці,висоту рядка, та ширину стовпця; • об’єднувати та розбивати клітинки таблиці; • правильно працювати із заголовком таблтці; • змінювати напрямок тексту та вирівнювати вміст клітинок таблиці; • перетворювати таблицю на текст і навпаки; • застосовувати авто формат; • впорядковувати вміст рядків таблиці.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Перед вивченням теми використовуємо ЗХД.Спочатку кожний учень самостійно заповнює колонки "Що я знаю про текстовий процесор WORD?" і "Що я хочу дізнатися ще про можливості текстового процесора WORD?", а тоді проводиться колективне обговорення відповідей з метою виокремлення основних елементів того, про що учні хочуть дізнатися. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонується презентація вчителя.

Презентація вчителя:[2]  

Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативності їх роботи в проекті. У процесі виконання завдань навчального проекту учні долучаються до самоконтролю організації власної діяльності ("Лист самооцінки в ході проекту", "Рефлексія: лист просування у проекті", "Лист консультацій", "Лист індивідуальної роботи в проекті") та взаємодії роботи в групі ("Критерії самооцінки роботи в групі"). Наприкінці роботи над проектом учні ще раз звертаються до схеми З-Х-Д, відмічають "Про що я дізнався". Підводимо підсумки і робимо висновки. Наприкінці роботи над проектом проводимо також опитування за підготовленою формою «Підсумкове оцінювання», яке передбачає самооцінювання і оцінювання роботи учня вчителем. Поточне оцінювання.Опитувальник для учнів та опрацьовуємо результати[1] Підсумкове оцінювання учнівського бюлетняОцінювання бюлетеня чи вікі-статті та презентаціїОцінювання учнівської презентації . В результаті виконання поставлених завдань проекту було проведено оцінювання отриманих знаньПідсумкове оцінювання Після завершення роботи над проектом учням надається можливість презентувати на конференції створені інтелектуальні продукти. До оцінювання залучаються і самі учні, об’єднані у групи, які заповнюють бланки "Оцінювання проектів: розвиток самостійності і взаємодії". Крім того проводиться оцінювання виконаної практичної роботи учнів та заповнені картки тест-контролю.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери

Мій внесок

Мій блог[3]

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання