27.03.2013. Дніпропетровськ, гімназія №3, Модуль5, Група 2

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отримують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?

я пропоную пересвідчитись в тому, що учні виявляють навички медіаграмотності, а саме:

• Розуміння принципу побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик.

• З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку.

• Розуміння підґрунтя та базових засад етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації

Шастітко Н.О.


Я пропоную організувати роботу учнів в групах і пересвідчитись наскільки сформовані комунікативні навички та навички для співробітництва, тобто:

• Ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання • Демонстрація можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами • Гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання • Прийняття відповідальності за результати спільної роботи • Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.


Нікітіна Г.Г.


Я пропоную влаштувати опитування шляхом постановки проблемного питання, коли кожен зможе ефективно формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання, демонструючи можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами, гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання. Вагабова О.М