Відмінності між версіями «Юзюк Оксана Василівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Контактні дані)
(Дати проведення тренінгу)
Рядок 97: Рядок 97:
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
11.06.2012-15.062012
  
 
==Місце провведення тренінгу==
 
==Місце провведення тренінгу==

Версія за 11:19, 22 серпня 2012



Назва проекту

Спробуй країну на смак!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет англійська мова .Другорядний навчальний предмет трудове навчання.

Навчальна тема (як записано в програмі)

"Їжа"

Основні питання:

Ключове питання:

Як отримати те, що хочеш?

Тематичні питання:


1. Як їжа може характеризувати людей?

2. Як демократизація вплинула на сучасний етикет?

3. Які продукти і в яких країнах переважають?

Змістові питання: -

- Які існують особливості етикету за столом?

- Яких спрощень зазнає сервіровка столу сьогодні?

- Яку їжу полюбляють в Америці?

- Яку їжу полюбляють в Англії?

- Яку їжу полюбляють в Шотландії?

Вік учнів, клас

7 клас.12-13 років.

Стислий опис

Під час цього проекту учні повинні дослідити особливості застільного етикету та харчування в Англії, США та Шотландії. Проект спрямований на розвиток самостійності та пошукової роботи учнів. Вони мають з'ясувати, які існують правила етикету, їх значення сьогодні, які є особливості їжі даних англомовних країн. Учні вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, користуючись літературою, інтернетом. У процесі розробки проекту учні створюють публікацію та презентацію, потім демонструюють свій проект батькам та іншим учням.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми.

План впровадження теми.

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

-усвідомлення функцій іноземної мови у навчальному процесі й у суспільстві; — усвідомлення значень мовних явищ, іншої системи понять, за допомогою якої сприймається дійсність; — розуміння особливостей власного мислення; — зіставлення іноземної мови з рідною; — оволодіння знаннями про культуру, історію, реалії та традиції країни, мова якої вивчається (країнознавство, лінгвокраїнознавство); — залучення учнів до діалогу культур (іншомовної та рідної); — уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо).

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Навчальний процес організується у такий спосіб, щоб сприяти формуванню в учнів умінь і навичок усного (говоріння, аудіювання) і писемного (читання, письмо) мовлення. Процес навчання всіх видів мовленнєвої діяльності має здійснюватися паралельно і взаємопов’язано. Варто зазначити, що у 7-му класі, з огляду на вікові особливості учнів і їхній навчальний досвід, не рекомендується введення вступних (пропедевтичних) курсів. Навчання варто розпочинати відразу з формування в учнів навичок і вмінь з певної теми. У зв’язку з цим фонетичний аспект мовлення має засвоюватися безпосередньо у практичній діяльності під час оволодіння тематичним лексичним і граматичним матеріалом. Робота над вимовою здійснюється постійно упродовж усього курсу навчання. Слід зазначити, що значна кількість вправ і завдань, а також видів навчальної діяльності, які широко використовувались у навчанні першої іноземної мови і співвідносилися з віковими особливостями учнів, не завжди будуть методично доцільними для навчання другої іноземної мови. Необхідно застерегти від прямого перенесення всіх видів навчальної діяльності, які використовувались у початковій школі під час навчання першої іноземної мови, на початковий етап у вивченні другої іноземної мови. Учитель має добирати такі види вправ і завдань та використовувати такі види навчальної діяльності, які б співвідносилися із зазначеними вище чинниками. Всі вправи і завдання мають бути комунікативно спрямованими, а навчальні дії учнів — чітко вмотивованими. В основі навчання лексики й граматики лежить принцип випереджаючого усного засвоєння мовленнєвих зразків через комунікативні завдання, після чого йде аналіз та подальше використання цього матеріалу в мовній практиці. Згідно з комунiкативним підходом до навчання новий мовний матеріал (лексичний і граматичний) спочатку пред’являється у певному контексті, а вже потім активізується в усному і писемному мовленні за допомогою відповідних вправ і завдань. Вони мають бути комунікативно спрямованими і сприяти формуванню в учнів знань не тільки про значення нової мовної одиниці, але й про її формоутворення та функції (застосування) у мовленні. На основі цих знань мають формуватися відповідні мовні навички. Такий комунікативно-когнітивний підхід до сприймання мовного матеріалу сприяє усвідомленому його засвоєнню і адекватному використанню у практичній мовленнєвій діяльності. Навчання усного і писемного спілкування відбувається у межах сфер і тем, передбачених програмою для навчання першої іноземної мови. Звичайно, рівень володіння кожним видом мовленнєвої діяльності буде дещо нижчим, ніж його аналог у вивченні першої іноземної мови. Він відповідатиме рівню А2+, визначеному і описаному в загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Засобами іноземної мови відбувається виховання учнів, яке здійснюється через систему особистісних стосунків із новою культурою і процесом оволодіння нею. Цьому сприяє виховання в учнів: — позитивного ставлення до іноземної мови як засобу спілкування, поваги до народу, носія цієї мови, толерантного ставлення до його культури, звичаїв і способу життя; — культури спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі; — емоційно-ціннісного ставлення до всього, що нас оточує; — розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування. Оволодіння іноземною мовою сприяє розвитку в учнів: — мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей; — готовності брати участь в іншомовному спілкуванні; — бажання до подальшого самовдосконалення у галузі володіння іноземною мовою; — уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності. Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня. Оволодіння учнями іноземною мовою сприяє розвитку в них здібностей використовувати її як інструмент спілкування в діалозі культур і цивілізацій сучасного світу, вона розглядається як засіб міжособистісної взаємодії в умовах багатонаціонального і полiкультурного світового простору.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Юзюк.

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови.

Навчальний заклад

Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Місто\село, район, область

Ямпіль. Білогірський район,Хмельницька область.

Контактні дані

e-mail:yuzuk.oksana@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012-15.062012

Місце провведення тренінгу

Тренери