Відмінності між версіями «Учнівська вікі-стаття "Відомі люди про геометрію"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Результати дослідження)
(Результати дослідження)
Рядок 77: Рядок 77:
 
| 45
 
| 45
 
| 55
 
| 55
|}
 
 
 
|}
 
|}
  

Версія за 10:43, 18 жовтня 2012



Назва проекту

"Геометричні фігури навколо нас"

Автори проекту

Волошин Вікторія

Бестаченко Єгор

Кізіль Ольга

Кравченко Євген

Тема дослідження

Що говорять відомі люди про геометричні фігури?

Проблема дослідження

Багато людей вважають геометрію наукою, яку потрібно вивчати поверхово

Гіпотеза дослідження

Чи справді про важливість геометрії говорили ще у Стародавньому світі?

Мета дослідження

Зібрати та систематизувати вислови відомих людей про геометрію, дослідити чи справді про важливість геометричних фігур говорили ще у Стародавньому світі. Визначити думку гімназистів, щодо важливості вивчення геометричних фігур.

Результати дослідження

Зібрати та систематизувати вислови відомих людей про геометрію

Досліджуємо матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації., знаходимо інформацію в Інтернеті. Збираємо та систематизувати вислови відомих людей про геометрію. Підготувати пам’ятку «Мудрі говорили так!»

Геометрія, є пізнання, всього існуючого. ( Платон) «Если… то…» - если это не геометрия, то это шантаж (Г.Ягодзинский) Оточуюча нас математика, так само, як узори художника або поета, повинні бути прекрасні; ідеї, так само, як кольори або слова, повинні гармонійно відповідати один одному. Краса є перша вимога: в світі немає місця для непривабливої тематики.(Р. X арді) Математик, так само, як художник або поет, створює узори. І якщо ці узори стійкіші, то лише тому, що вони складені з ідей. (Р. X. Харді) Евклід сказав царю Птолемею: «В геометрії немає царської дороги»? Те, що сьогодні доведено, колись існувало тільки в уяві (Брюс Бейрісфатер) Розсудливість і натхнення потрібні в геометрії як і в поезії ( О.Пушкін) Існуючі принципи геометрії, є принципами всієї математики. (О.Хаям) Я не фахівець із математики, а тільки її прихильник, невдаха, закоханий у цю найпрекраснішу з наук (П.Валлері)


Проводим опитування серед учнів 5-9 класів гімназії «Чи важливо знати геометрію?» Складаємо таблицю і проаналізувавши її результати р створюємо діаграму

Клас Так Ні
5 90% 10%
6 81 19
7 62 28
8 58 42
9 45 55

Висновки

Корисні ресурси