Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього". с. Новоставці, 24-28 березня 2014р

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Дата і місце проведення тренінгу

24-28 березня 2014р., Новоставецька "ЗОШ І-III ступенів"

Блоги учасників

Тренер

Кульбабка Сергій Петрович

Список учасників в вигляді посилань на персон

Дем’янова Євгенія Сергіївна

Блог Дем’янової Є. С.

Портфоліо Дем’янової Є. С.


Кравчук Галина Євстахіївна

Блог Кравчук Г. Є.

Портфоліо Кравчук Г. Є.


Кедрун Людмила Володимирівна

Блог Кедрун Л. В.

Портфоліо Кедрун Л. В.


Шершун Наталія Василівна

Блог Шершун Н. В.

Портфоліо Шершун Н. В.


Лігоміна Зоя Володимирівна

Блог Лігоміни З. В.

Портфоліо Лігоміни З. В.


Маринюк Людмила Іванівна

Блог Маринюк Л. І.

Портфоліо Маринюк Л. І.


Педради тренінгу

Педрада. Модуль 5. Група 1

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання? Під час проекту Виконання вимог державних освітніх стандартів та навчальних програм забезпечується за допомогою цілепокладання на кожному етапі роботи над проектом, постановки відповідних завдань та впровадження прогресивних форм оцінювання.

Педрада. Модуль 5. Група 2

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння? Подати інфіормацію, що учні повинні знати і вміти, критерії оцінювання. Спостерігати за процесом навчанням, створити різнорівневі завдання, проводити фронтальне опитування, контрольні роботи, проводити усне і письмове опитування. Проводити контроль на кожному етапі реалізації проекту. Після цього можна буде побачити, як і на скільки учень володіє інформацією і в яке русло краще направити свої знання.

Педрада. Модуль 5. Група 3

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах? Можна скористатися диференційованим підходом: тести, адресні запитання. Провести само оцінювання. Дати учням оцінити роботу інших членів групи та роботу, виконану іншими групами і залишити при цьому свої коментарі.

Педрада. Модуль 6. Група 1

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем. Загрози та ризики:

- негативний вплив на зір та осанку
- компютерна залежність
- розвиток агресії під дією відповідних комп'ютерних ігор
- непристойні пропозиції
- заманювання в секти та сумнівні угрупування
- брак живого спілкування
- відірваність від реального життя
 Шляхи вирішення проблеми:
- роз'яснювальна робота в школі.
- контроль з боку батьків.
- формувати свідомість учнів під час пошуку інформації
- користуватися системами захисту в Інтернеті.

Педрада. Модуль 6. Група 2

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. Необхідно проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів, надавати необхідні ссилки для пошуку інформації, дозволяти використовувати Інтернет тільки під наглядом дорослих. Проводити інструктажі про небезпеку користування Інтернет ресурсами. Залучати необхідно батьків, бо вони безпосередньо є відповідальними за здоров'я своїх дітей.

Педрада. Модуль 6. Група 3

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити? Відстежити , як учні використовують Інтернет неможливо. Діти повинні самі дотримуватися правил безпеки , крім того при першому знайомстві дитини з комп'ютером , на дотримання правил безпеки потрібно акцентувати увагу батькам і вчителям.


Шаблони

Шаблон:Персональна сторінка

Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія

Шаблон:Форма оцінювання демонстрації Портфоліо