Стаття С.Н.М

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:18, 29 серпня 2012, створена Nata23 (обговореннявнесок) (Мета дослідження)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Материк реліктів і таємниць.

Автор проекту

Сила Наталія Миколаївна

Тема дослідження

Скарби п'ятого континенту.

Проблема дослідження

Значення сучасних досліджень в Антарктиді

Гіпотеза дослідження

Материк реліктів і таємниць - уламок суперконтиненту.

Мета дослідження

Узагальнення і створення цілісного уявлення про материк.Організувати дітей на роботу в групах. Формувати вміння висовувати гіпотези. Порівнювати дані , робити висновки. Робота з веб-сторінками: вміння спілкуватися за допомогою сучасних електронних засобів комунікацій. Вміння створювати веб-сайт: навички аналізувати, планувати, дизайнерські навички. Вміння аналізувати та ілюструвати результати опитування. Розвиток просторового мислення, уваги, пам'яті, творчої уяви. Навички створювання діаграм. Підвищення інтересу до досліджуваного предмета, спонукання пошуку нових, додаткових знань; уважне ставлення до природи, формування світогляду, оцінного судження.

Результати дослідження

Для доказу впливу Антарктики на глобальні кліматичні зміни треба продовжувати науково-дослідну діяльність учених, проводити постійний моніторинг довкілля.

Висновки

В результаті нашої роботи над проектом ми дійшли висновку в важливісті проведення досліджень на Українській антарктичній станції Академік Вернадський та інших станціях в Антарктиді.Крім спостереженням як впливає Антарктика на клімат планети вчені вивчають:динаміку генофонду та прогнозування зміни чисельності морського кріля;вирішення завдань навігаційного забезпечення і безпеки мореплавства у штормовому регіоні Світового океану;перспективи Південного полярного регіону та багато ін... Основні напрями наукових досліджень в Антарктиці є : океанографічні,біоресурсні,гідрометеорологічні,ядерно-фізичні,сейсмічні,медико-фізиологічні,нові технології,управління антарктичною програмою

Корисні ресурси

Використали підручник шкільної програми, http://antarctida.org.ua ,http://uk.wikipedia.org