Відмінності між версіями «Світ спорту»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис)
Рядок 26: Рядок 26:
  
 
=Стислий опис=
 
=Стислий опис=
 
 
Учні 8 класу розроблять проект «Ціна виміру життя» за повістю М.Коцюбинського «Дорогою ціною», в якому з`ясують причини трагізму тогочасної долі волелюбного українського народу, проаналізують образи часу і вічності в повісті, схарактеризують  образи Соломії та Остапа, дослідять, як випробування гартують характер людини.
 
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =

Версія за 11:37, 2 червня 2012

УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
Ви маєте створити свою нову вікі-статтю з оригінальною назвою.

В текст своєї вікі-статі в режимі редагування вписуєте {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці Правити;
вносите правки в існуючі розділи своєї статті.


Зустріч із силою

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

Стислий опис

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні навчитися висловлювати власну думку про проблему волі людини і можливості її досягнення в сучасних умовах, розвивати навички роботи з текстом епічного твору, вміти робити власні висновки; логічно та творчо мислити, розвивати репродуктивну та творчу уяву, увагу, пам'ять, спостережливість; формувати світогляд однолітків; виховувати почуття людської гідності та інші кращі якості людини. На першому етапі проекту :

         Учитель розробляє план проекту, лист планування роботи в групі. Здійснює підбір матеріалу з використанням Інтернету. Робота над проектом починається з презентації вчителя. На початку проектної діяльності необхідно провести анкетування   учнів . Учитель спостерігає і направляє учнів на постановку цілей проекту. Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання. Визначаються теми для досліджень, учні класу об’єднуються   в три групи, кожна з яких буде досліджувати свою тему: 1 група («Дослідники» ) - працює над темою «В чому полягає сенс життя»; 2 група («Історики») - працює над  дослідженням зв’язку подій повісті з історичними подіями того часу 30-ті роки ХІХ століття; 3 група («Психологи») – аналізують образи Остапа та Соломії. Учні отримують план реалізації проекту. Учні  проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). В ході мозкової атаки заповнюються картки З-Х-Д, розподіляються ролі. Після закінчення вивчення теми: 

Удосконалювати навички аналізу пригодницького романтичного сюжету, композиційних особливостей твору. Пояснювати відмінність між сюжетом і композицією. Розповідати про почуття героїв, спираючись на текст. На другому етапі проекту :

          Учитель  організовує команди однокласників для роботи та взаємоперевірки; згідно плану  контролює  послідовність виконання проекту; заповнює свій журнал оцінювання учнівських робіт;

забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки.

            Учні  збирають і  обговорюють інформацію  відповідно до плану і ролі в групі. Консультуються з учителем, оговорюють проміжні результати, оформляють проект, готуються до захисту, знайомляться з історичними відомостями. За результатами своєї роботи учні створюють матеріали, в яких відображається результат їх діяльності (презентація, буклет, болг). Роблять висновки за темою. Проводиться спільне обговорення, а потім оформлення результатів роботи групи. Учні  заповнюють журнал самооцінювання учнівських робіт, оцінюють  роботу в команді (бланк самооцінки); консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати згідно критеріїв оцінювання поточної роботи та критеріїв оцінювання мультимедійної презентації.

Під час захисту проекту Учитель та експерти, запрошені на захист роботи (психолог школи, учитель інформатики, історії), беруть участь в обговоренні звіту-презентації 1 групи, усного звіту 2 групи з подальшим презентуванням у вигляді буклету, звіту 3 групи – робота психологів викладана в блозі. Учитель задає цілеспрямовані додаткові питання, узагальнює отримані результати, підводить підсумки роботи кожної з груп, визначає перспективи, нагороджує учнів грамотами за дослідницьку виконану роботу. Учні оцінюють роботи однолітків;беруть участь в колективному аналізі та оцінці результатів; проводять захист проекту; презентують результати; обговорюються висновки.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Черкашина

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Гришинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської ради Донецької області

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери