Свята та традиції

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:57, 17 жовтня 2013, створена Грунь Наталія (обговореннявнесок) (Ім'я, прізвище)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Свята та традиції

Основний та другорядні навчальні предмети

Основний предмет іноземна мова

Вік учнів, клас

3 клас

Стислий опис проекту

Цей проект передбачений для учнів 3-х класів з теми «Свята». Час виконання два 45-ти хвилинних уроки і 3 дні позаурочної роботи учнів. Даний проект не є довготривалим і призначений для того, щоб зацікавити учнів у вивченні традицій країн мова яких вивчається. Під час проекту учні ознайомляться з традиціями святкування нового року в країнах Іспанії, Америки та України. Проект допоможе краще зрозуміти національні традиції, а також національні відмінності. Учні діляться на три групи і кожна з груп досліджує традиції святкування нового року однієї з даних країн. У кінці дослідження учні роблять доповідь по традиціям вибраної країни, а потім складають таблицю спільних і відмінних рис.

Оцінювання

На початку вивчення теми проводиться оцінювання за допомогою таблиці З-Х-Д [3] для того, щоб визначити рівень знань учнів по темі проекту. На проміжковаму етапі вивчення вчитель проводить консультації та анкетування. Також протягом виконання проекту вчитель пропонує дітям список самооцінювання [4], для того, щоб перевірити прогрес по вивченню теми. Виконаний проект оцінюється за допомогою опитувальника [5] та контрольним оцінюванням блогу [6] створеного учнями під час виконання проекту.

Діяльність учнів та вчителя

При вивченні теми учні досліджують традиції святкування нового року в Україні, Іспанії, Америці. Діти порівнюють традиції святкування. Традиційні новорічні страви, одяг, пісні.

З’ясування навчальних потреб учнів відбувається шляхом мозкового штурму та обговорення основних питань(анкетування, записи вчителя). Презентація[7] допоможе виявити обізнаність учнів у питанні, а також допоможе донести до учнів ключові питання.

За допомогою Інтернет учні зможуть шукати інформацію для подальшого її використання у проекті. Також за допомогою всесвітньої мережі вони можуть обговорювати свою роботу, спілкуватися з однокласниками, отримувати і відсилати один одному потрібну інформацію, вносити корективи та побажання.

Учні мають звернути увагу на опитувальник запропонований вчителем. Можливо вони знайдуть там деякі підказки для правильного виконання завдання. Роль Опитувальника[8] у проекті дуже корисний і відіграє важливу роль.

Учні мають створити блог в якому вони будуть спілкуватися між собою і з вчителем, прописувати свої досягення у дослідженні певної теми, а згодом викладуть свої висновки.

Диференціація учнів буде проводитись шляхом опитування. Учні мають самі вибрати собі діяльність із запропонованих вчителем. Це робиться для того щоб учневі було максимально цікаво виконувати певну роботу у проекті. Також пропонується учням разом з вчителем скласти певний список питань які полегшать роботу над дослідженням.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вінтоняк Олена Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери