Відмінності між версіями «Робота в Донецькій області в програмі Intel@Навчання для майбутнього системи ПТО України»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
Я координатор Програми в системі ПТО Донецької області з 2006 року, провела 8 тренінгів за програмою Intel@Навчання для майбутнього. На цих тренінгах працювали викладачі загальноосвітнього циклу, спеціального циклу, майстри в/н, методисти, заст.директорів та директора. В багатьох навчальних закладах впроваджується програма дуже вдало. В нашій області регулярно проводять конкурси найкращих учнівських проектів. Мої учасники тренінгів неодноразово визначались на обласних конкурсах. Учні використовують ці технології при захисті дипломних робіт.
+
Я координатор Програми в системі ПТО Донецької області з 2006 року. Тренінги проходять на базі 9-ти створених Регіональних компютерних центрах. Всього працюють 9 підготовлених тренерів. За цей період 8 тренерів пройшли майстер-класи в Києві та Вінницькій області. 3-м тренерам присвоєно звання "Регіональний тренер". Результативність Програми така:
 +
2006 рік - 8 тренінгів (74 особи)
 +
2007 рік - 18 тренінгів (148 осіб)
 +
2008 рік - 13 тренінгів (109 осіб)
 +
2009 рік - 8 тренінгів (67 осіб)
 +
Всього: 47 тренінгів (398 осіб).
 +
Із них навчання пройшли 6 директорів ПТНЗ, 35 заступників директора, 7 старших майстрів, 9 методистів училищ, 2 практичних психолога та 4 бібліотекаря.
 +
В 13 ПТНЗ області більше 20% педпрацівників навчались на тренінгах. В Торезькому ВПУ (№110) цей показник складає 96%. Керівництво багатьох ПТНЗ приділяють увагу впровадженню Програми в навчальний процес: учасники тренінгів демонструють свої проекти на педрадах та семінарах. В Горлівському професійному ліцеї будівництва (№35) розроблено план впровадження Програми в навчальний процес як частина методичної роботи (педпрацівники розробляють методичний матеріал для уроків за допомогою мульімедійних технологій); в Донецькому професійному ліцеї харчової та переробної промисловості (№130) розробляються навчальні проекти та використовуються на уроках. За результатами впровадження навчального проекту в Донецькому професійному ліцеї автосервісу (№114) створено і працює клуб допомоги дітям-сирітам з числа учнів ліцею, на теріторії Горлівського ВПУ (№37)встановлено малу архітектурну форму "Петля Мілосердя", в Горлівке - памятник династії космонавтів Волкових.
 +
З метою активізації роботи і розповсюдження позитивного досвіду вдруге проведено обласний конкурс на кращий учнівський проект. 3 кращі проекти взяли участь у Всукраїнскому конкурсі "Кращий проект-2009". Проект Горлівського ВПУ (№37) зайняв 1 місце.
  
 
[[Категорія: Intel ПТО України]]
 
[[Категорія: Intel ПТО України]]

Версія за 22:16, 16 листопада 2009

Я координатор Програми в системі ПТО Донецької області з 2006 року. Тренінги проходять на базі 9-ти створених Регіональних компютерних центрах. Всього працюють 9 підготовлених тренерів. За цей період 8 тренерів пройшли майстер-класи в Києві та Вінницькій області. 3-м тренерам присвоєно звання "Регіональний тренер". Результативність Програми така: 2006 рік - 8 тренінгів (74 особи) 2007 рік - 18 тренінгів (148 осіб) 2008 рік - 13 тренінгів (109 осіб) 2009 рік - 8 тренінгів (67 осіб) Всього: 47 тренінгів (398 осіб). Із них навчання пройшли 6 директорів ПТНЗ, 35 заступників директора, 7 старших майстрів, 9 методистів училищ, 2 практичних психолога та 4 бібліотекаря. В 13 ПТНЗ області більше 20% педпрацівників навчались на тренінгах. В Торезькому ВПУ (№110) цей показник складає 96%. Керівництво багатьох ПТНЗ приділяють увагу впровадженню Програми в навчальний процес: учасники тренінгів демонструють свої проекти на педрадах та семінарах. В Горлівському професійному ліцеї будівництва (№35) розроблено план впровадження Програми в навчальний процес як частина методичної роботи (педпрацівники розробляють методичний матеріал для уроків за допомогою мульімедійних технологій); в Донецькому професійному ліцеї харчової та переробної промисловості (№130) розробляються навчальні проекти та використовуються на уроках. За результатами впровадження навчального проекту в Донецькому професійному ліцеї автосервісу (№114) створено і працює клуб допомоги дітям-сирітам з числа учнів ліцею, на теріторії Горлівського ВПУ (№37)встановлено малу архітектурну форму "Петля Мілосердя", в Горлівке - памятник династії космонавтів Волкових. З метою активізації роботи і розповсюдження позитивного досвіду вдруге проведено обласний конкурс на кращий учнівський проект. 3 кращі проекти взяли участь у Всукраїнскому конкурсі "Кращий проект-2009". Проект Горлівського ВПУ (№37) зайняв 1 місце.