Відмінності між версіями «Рефлексія майстер-класу Львів 2010»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
(не показані 7 проміжних версій 3 учасників)
Рядок 40: Рядок 40:
 
--[[Користувач:Сидорчук Людмила|Сидорчук Людмила]] 20:18, 22 лютого 2010 (UTC)
 
--[[Користувач:Сидорчук Людмила|Сидорчук Людмила]] 20:18, 22 лютого 2010 (UTC)
 
----
 
----
122
+
Майстер-клас пройшов надзвичайно продуктивно, цікаво, весело. Отримала відповіді практично на всі питання, які мене цікавили, дізналась способи вирішення проблем, які у мене виникали. А головне, якщо до цього майстер-класу у мене виникало бажання покинути тренерську роботу, то тепер - в жодному разі!!! --[[Користувач:Носовська Ольга|Носовська Ольга]] 09:28, 5 березня 2010 (UTC)
 +
 
 
----
 
----
 +
Завдяки Олені та Ользі під час майстер-класу створювалася атмосфера довірливості, говорилось відверто про прикрощі, просилися поради і віднаходилися способи допомоги. Дякуємо Вам щиро!
 +
--Анна Павлик
 +
[[Категорія:Програма Intel "Навчання для майбутнього" у Львівській області]]

Поточна версія на 12:58, 26 липня 2010

Шановні учасники майстер-класу!

На цій сторінці Ви можете залишити відгуки, враження щодо роботи тренерів, організації тренінгу, отриманих знань та набутих навичок. А також висловити побажання.

Будь ласка, підписуйте свої повідомлення (використовуйте кнопку "Ваш підпис з часовою міткою" на панелі інструментів) та відокремлюйте власний запис від попереднього рискою (використовуйте "Горизонтальна риска" на панелі інструментів).


Дуже вдячні тренерам, які проводили майстер-клас. Працювали вони красиво і в унісон. Підібрані ними вправи дозволили багатьом із нас "розкласти на полички" те, що знали, дізнатися нове. Думаю, що проставлені акценти допоможуть в роботі багатьом.
А найголовнішим результатом тренінгу, напевне, став позитивний настрій і бажання працювати, яким "підзарядили" нас небайдужі, творчі пані Олена та Ольга.


Нас Інтел об’єднає
В одну спільноту дружну.
Байдужих тут немає.
І кар’єристів теж.
Ми учням віддаємо
Свої знання і душу.
І нашому натхненню
Таки не має меж.


Ми з вами не мандруєм
Космічними стежками
В тенетах Інтернету
Шукаємо скарби.
Можливо, що нащадки
Пишатимуться нами.
Як добре, що зібрались
На тренінг разом ми!

--Надія 17:11, 19 лютого 2010 (UTC)Майстер-клас пройшов в дуже позитивній атмосфері. Ми не лише удосконалили свої навички та вміння, як тренери Інтелу, але розширили коло друзів і отримали велике задоволення від співпраці з тренерами Оленою та Ольгою. Всім удачі!!!

--Сидорчук Людмила 20:18, 22 лютого 2010 (UTC)


Майстер-клас пройшов надзвичайно продуктивно, цікаво, весело. Отримала відповіді практично на всі питання, які мене цікавили, дізналась способи вирішення проблем, які у мене виникали. А головне, якщо до цього майстер-класу у мене виникало бажання покинути тренерську роботу, то тепер - в жодному разі!!! --Носовська Ольга 09:28, 5 березня 2010 (UTC)


Завдяки Олені та Ользі під час майстер-класу створювалася атмосфера довірливості, говорилось відверто про прикрощі, просилися поради і віднаходилися способи допомоги. Дякуємо Вам щиро! --Анна Павлик