Проект «Вивчаємо HTML» для учнів 11класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

В проекті брали участь учні 11кл (вік – 16-17 років). Під час реалізації проекту використовувалися знання з курсу інформатики для загальноосвітніх навчальних закладів.


Ідея проекту полягає в тому, щоб дати змогу учням самостійно надбати теоретичні знання (вивчити мову розмітки гіпертекстового документу HTML) з метою навчитися створювати WEB-сайти.

В процесі втілення проекту, учні надбали практичні навички роботи з програмою FOTOSHOP, використовування локальної мережі для додавання графічних файлів в документ.


Для зацікавлення учнів до навчання було переглянуто багато сайтів в мережі Інтернет, розглянута їх структура, проаналізовані засоби їх створення.


Як результат впровадження проекту, кожний учень створив самостійно свій сайт на улюблену тему. Ставши студентами першого курсу вищих навчальних закладів, прийняли участь у олімпіаді по створенню сайтів з використанням мови HTML.


На мою думку, головним є те, що проект формує у підлітків компетентність використання інформаційних технологій для самоосвіти.


Моє особисте надбання в роботі над цим проектом – надбання досвіду викладання теми «Розмітка гіпертекстового документу мовою HTML». З цієї теми був проведений відкритий урок для учителів інформатики. Презентація проекту відбулася на засіданні районного методичного об’єднанні учителів інформатики. Як навчальний посібник, надіслан на обласний конкурс.