Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з фізики "Фізичні властивості речовини в твердих, рідинних та газових станах"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя, ідентифікують проблеми,що постали перед ними. Розбиваються на групи і починають роботу в проекті. Учні досліджують ситуацію зі стану забезпеченості питною водою у різних областях України.. Учні розробляють питання тесту та проводять тестування однолітків. Для презентування результатів дослідження вони розробляють сценарій мультимедійної презентації. Збирають і систематизують інформацію з Інтернету та інших друкованих джерел. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють презентацію перед учнями школи та представниками громадськості.
 +
Для обговорення ідеї та пошуку однодумців створюється  Web-сайту проекту. З метою створення Web-сайту учні починають вивчення програми Microsoft Publisher. Створюють  однорівневий Web-вузол з 3 сторінок.
 +
Учасники проекту працюють в групах. Вивчають готові публікації, аналізують їх та оцінюють. Розробляють план своєї власної публікації, що буде створена з метою інформування  учнів школи та жителів України про хід проекту та  деякі приклади вирішення подібних проблем в інших місцях. Учасники проекту опрацьовують дані опитування та дослідження в Exсel та створюють наочну демонстрацію результатів своїх досліджень.  Пишуть невеликі статті. Використовуючи програму Microsoft Publisher  створюють учнівський інформаційний бюлетень. Роздруковують та розповсюджують  його серед опитуваних.
 +
По закінченні проекту учні звертаються до місцевої влади з обґрунтованим зверненням і пропозиціями про співпрацю щодо створення  Національної програми опріснення морської води.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:54, 27 червня 2012

Назва проекту

Земля – наш спільний дім

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія Довкілля, природознавство, фізика, хімія, ОБЖ, екологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

ЗЕМЛЯ — НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ Екологічні проблеми материків і океанів Необхідність міжнародного співробітництва у вирішенні екологічних проблем

Вік учнів, клас

12-13 років 7 клас

Стислий опис

Чиста вода є проблемним питанням для мешканців всіх країн, регіонів , та, навіть, і планети вцілому, бо стан питної води є показником не тільки якості життя, а й показником безпеки. Наша життєдіяльність та життєспроможність значною мірою залежить від якості питної води та води загалом. В світі дуже гостро стоїть проблема питної води. Домінуюча кількість людей п'ють воду з брудних річок,а для деяких вона – на вагу золота. Існує чимало причин такої біди…І деякі з них не залежні від людини….Та найбільшою проблемою є те, що нинішні норми не дозволяють контролювати якість питної води на міжнародному рівні і не дають змоги забезпечити всіх чистою питною водою…. Тому проект передбачає: 1. Створення мобільних груп,які працюватимуть над пошуком шляхів вирішення даної проблеми. 2. Дослідження ситуації з питною водою у світі.

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Завдяки участі в цьому проекті в учнів можливо почати формувати вміння характеризувати явища і процеси суспільного життя,встановлювати взаємозв’язки між компонентами природи. Проект допоможе учням розвивати вміння знаходити інформацію, аналізувати, інтерпретувати та оцінювати її з проблем звичайного навколишнього життя. Після аналізу проблеми нестачі питної води та певних висновків,вони навчатимуться формулювати, висловлювати та доводити власну думку, робити вибір і пояснювати позицію, вести дискусію. При проведенні дослідження учні ознайомляться зі змістом проблеми. Відповідаючи на питання тесту, вони оцінюють свої знання та можливості з проблеми забезпечення питною водою. Учні планують соціально-економічний проект для вирішення даної проблеми. При підготовці і створенні презентації учні формують та вдосконалюють навички мислення високого рівня: аналізувати, компонувати, робити висновки, критикувати, ілюструвати, висовувати гіпотезу, організовувати, планувати, аранжувати, створювати схеми та представляти результати в вигляді діаграм. Учні вдосконалюють навички роботи з законодавчими документами та законами (про місцеве самоврядування), про роль і місце громади в суспільстві. Вони на практиці навчаються не тільки аналізувати громадські проблеми, але і активно формувати суспільну думку та шукати стратегії та шляхи вирішення проблем навколо себе. Працюючи в групах, учасники проекту вчаться аналізувати готові роботи та створювати нову публікацію. Вчаться стисло подавати інформацію для публікацій. Розвивають вміння виділяти головне та робити висновки. Учні отримують початкові вміння працювати в середовищі Microsoft Publisher. Побудувавши діаграму в Excel, учні отримують навички систематизувати, порівнювати зібраний матеріал та правильно його відображати за допомогою діаграм для представлення і аргументування власної думки.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя, ідентифікують проблеми,що постали перед ними. Розбиваються на групи і починають роботу в проекті. Учні досліджують ситуацію зі стану забезпеченості питною водою у різних областях України.. Учні розробляють питання тесту та проводять тестування однолітків. Для презентування результатів дослідження вони розробляють сценарій мультимедійної презентації. Збирають і систематизують інформацію з Інтернету та інших друкованих джерел. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють презентацію перед учнями школи та представниками громадськості. Для обговорення ідеї та пошуку однодумців створюється Web-сайту проекту. З метою створення Web-сайту учні починають вивчення програми Microsoft Publisher. Створюють однорівневий Web-вузол з 3 сторінок. Учасники проекту працюють в групах. Вивчають готові публікації, аналізують їх та оцінюють. Розробляють план своєї власної публікації, що буде створена з метою інформування учнів школи та жителів України про хід проекту та деякі приклади вирішення подібних проблем в інших місцях. Учасники проекту опрацьовують дані опитування та дослідження в Exсel та створюють наочну демонстрацію результатів своїх досліджень. Пишуть невеликі статті. Використовуючи програму Microsoft Publisher створюють учнівський інформаційний бюлетень. Роздруковують та розповсюджують його серед опитуваних. По закінченні проекту учні звертаються до місцевої влади з обґрунтованим зверненням і пропозиціями про співпрацю щодо створення Національної програми опріснення морської води.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Нагірна Людмила Михайлівна

Фах, навчальний предмет

вчитель географії,економіки,біології,організатор туристсько-краєзнавчої діяльності

Навчальний заклад

Нижнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Тлумацький район, село Нижнів

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.06.2012 - 27.06.2012

Місце проведення тренінгу

Нижнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренер

Міщанин Любов Василівна

Щербина Наталія Ярославівна